OZN-uri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

OZN-uri

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Ian 09, 2011 8:01 am

Pe mine intotdeauna m-a fascinat subiectul despre OZN-uri si extraterestii. Mai ales cum de cateva ori NASA a trimis rachete pe Marte si au demonstrat ca exista viata acolo. Voi credeti din lucrurile astea si daca da, de ce?

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Re: OZN-uri

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Dum Ian 09, 2011 8:17 am

Si eu cred. Si pe mine m-a fascinat intotdeauna extraterestri. Cred ca mai exista undeva in univers viata inteligenta caci ar fi aproape imposibl intr-un univers infinit sa existe viata doar pe o singura planeta care inseamna cam cat un fir de nisip pe o plaja.

Cand nu mentionez nimic postez cu Invader Lamu. Cand postez cu un alt personaj intotdeauna voi mentiona numele sau.

Invader Lamu
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Ian 09, 2011 8:21 am

si eu si nu cred ca arata asa cum ii descrie la televizor, filme sau desene. Doar pentru ca sunt in afara planetei, pot fi oameni la fel ca noi. De multe ori am visat OZN-uri si extrateresti si chiar as vrea sa vad unul :X

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Dum Ian 09, 2011 8:28 am

Da, si eu cred acelasi lucru ca si tine, pot fi oameni la fel ca si noi chiar daca sunt de pe alta planeta. Si acelasi lucru din cate vad crede si japonezul Rumiko Takahashi.
Si eu am visat de cateva ori extraterestri. o data am visat ca au trecut cu nava pe deasupra blocului meu si m-au salutat :))
Si eu as vrea o intalnire de gradul 0 cu ei. Adica face to face.

Cand nu mentionez nimic postez cu Invader Lamu. Cand postez cu un alt personaj intotdeauna voi mentiona numele sau.

Invader Lamu
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Ian 09, 2011 8:54 am

si eu la fel sau ca am dat o party pentru ei:)))
dar de fiecare data cand ii visez ma simt ciudat, nu stiu de ce

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Dum Ian 09, 2011 9:04 am

Ca vei vorba de vise eu am visat o data cum ca as fi fost intr-o viata anterioara martian.
Si luru ciudat care nu mi-l pot explica ca daca apare un apaat electronic nou stiu sa il folosesc fara sa consult manualul de utilizare.

Invader Lamu
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Dum Feb 06, 2011 10:42 pm

eu am auzit diverse teorii, dar na. unele le cred, altele nu... si unele sunt inflorite. dar imi place sa cred ca exista extraterestii si OZN-uri <3

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Sus In jos

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Dum Feb 06, 2011 11:23 pm

-De existat exista sigur. Nu putem fi singuri intr-un univers infinit. Guvernul american si guvernul rus ei sunt cei care au lansat teoria mincinoasa ca am fi singuri in univers ca sa ascunda adevarul. Au ei un scop secret cu care fac asta. Dar sigur acel scop secret e si rau intentionat.

Invader Lamu
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Alison Shelagh la data de Mier Iun 29, 2011 6:56 am

Well, eu nu cred in extraterestrii ori smth. Nu mi se par prostii, dar ma rog. Fiecare are opinia sa =.=

My character:

Alison Shelagh
Alison Shelagh

Data de inscriere : 28/06/2011
Varsta : 23
Mood Crazyy

Sus In jos

Mesaj Scris de Mad Hatter la data de Vin Sept 16, 2011 6:22 am

ia uite ce'am gasit, cand sunt ofticata imi sustin parerile ca o maniaca pe orice tema, dar e mai bine sa scriu decat sa vorbesc pentru ca incep sa urlu
Asa, pai cum mama naibi sa nu mai existe viata in toata infinitatea asta care se numeste Univers?! (nu'i condamn pe cei care nu cred). Da' totusi cat de plini de sine pot sa fie omanii ca sa spuna ca Pamanatul e singura planeta populata. Deja daca exista una cu siguranta ca nu e singura, ca la prosti, daca exista un prost n'ai sa zici niciodata ca e singurul prost.
Faceti'ma nebuna, poate sunt, da' sunt a naibii de sigura ca acolo undeva exista viata. Poate chiar acele fiinte, pe care imi place sa le consider mai evoluate de cat noi, ne privesc si rad de limitarea noastra.

"The only difference between me and a madman is that I'm not mad."
"Take me, I am the drug; take me, I am hallucinogenic."

"But captain, to obey - just like that - for obedience's sake... without questioning... That's something only people like you do."
Mad Hatter
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 09/01/2011
Mood It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Sus In jos

Mesaj Scris de Reality la data de Vin Sept 16, 2011 9:00 am

Cred că îţi dau dreptate, Mad Hatter.
Nu ştiu cât de plin de tine să fi în cât să poţi crede că suntem SINGURI din Univers. Atunci de ce îi mai spune Univers şi de ce mai există şi alte platene? Abastractă chestie, foarte. În opinia mea, mai trăiesc câteva specimene superioare sau inferioare - deşi prima variantă o prefer - pe undeva prin spaţiu. Singuri, clar, nu suntem

Optimism is the madness of insisting that all is well when we are miserable.

Voltaire

Reality

Data de inscriere : 13/09/2011
Varsta : 25
Mood Sanity turns to Vanity.

Sus In jos

Mesaj Scris de Whispyy la data de Mar Ian 08, 2013 1:18 am

Eu cred in alien. Adica... este interesant ca nu suntem singura rasa care poate sa gandeasca din univers. Mai mult de atat au aparut si pe la tv tot felul de semne ale extrateresrilor dar pe care eu le cred niste fake-uri. Din antichitate sunt speculatii sau mituri care au trimitere la ozn-uri si asa mai departe: cele mai mari piramide sau chiar Stonehenge.
In plus, mai cred in alien pt ca Doctor Who e serialul meu preferat 8->

Why so seriosus? /:)
Let's put a smile on that face! >:)
Whispyy

Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 21
Mood What would you say if I told you I hate you?!

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum