Buna :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Buna :D

Mesaj Scris de Lole' la data de Dum Apr 20, 2014 4:02 am

Chiar nu stiu cum sa incep, dar o sa fie ceva simplu :)) .
Eu sunt Anastasia ^^ Am 17 ani,zodia balanta si scriu dezordonat. Am vazut ca forumul este mort si-mi pare rau, ca mereu am vrut sa'mi fac timp pentru un cont aici, dar am uitat :)) . Aveti personaje faine,bai! ^^
A,si Paste Fericit, ca mna.. Sa fiu in ton cu lumea. E 420. azi :> !
Anyway, ascult rock si rap, ii iubesc pe Christian Bale & Leondardo DiCaprio, nu am un model in viata si poetii mei favoriti sunt Bacovia si Minulescu. Desi imi plac pisicile, sunt alergica la ele uimitor, dar am un hamster pe nume Fuci . :))
Daca aveti intrebari,sunt aici sa raspund ! ^^
Lole'

Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 21
Mood Always a perv.

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Buna :D

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Apr 20, 2014 7:06 am

greetings from Nice:D
first, welcome here si sper sa-ti placa forumul si Paste Fericit si tie!
two, am vazut ca o ai pe Megan Fox ca personaj si o sa te rog s-o schimbi ca deja apartine altcuiva, de aceea am si facut topicul special pentru Ask for Character in caz ca nu aveti timp sa treceti sa verificati lista personajelor.
anyway si eu il adoooooor pe Christian Bale, e my crush, el si Jared Leto, fiind chiar si unele dintre personajele mele principale cu care joc:)))
dar sa stii ca Leo este liber daca vrei sa joci cu el:)))
in mare avem lucruri in comun, in special si la poetii, care de altfel m-au inspirat sa si scriu poezii:)
insa cum am spus eu sunt in Nisa acum si nu prea o sa postez asa des, vreau sa ma bucur de aceasta mini vacanta, cica:))))
si cum ziceam, sper sa-ti placa forumul, sa-ti faci noi prieteni si ofcourse, don't forget about the rules:)
have fun:)

cat de intrebari, again, la muzica ascultam same type, but what is your favourite band (macar una deoarece presupun ca iti plac mai multe) si ce rapper iti place foarte mult?
ca rapper/i mie imi plac foarte mult Eminem si Parazitii, cat de rock, prea multe de insirat:)))dar 30STM, Bon Jovi,Queen, Black Sabbath sunt unele dintre favoritele mele, ultimele trei fiind unele dintre trupele cu care am crescut de altfel:)

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Lole' la data de Dum Apr 20, 2014 7:38 am

Heeei. You've got to be kidding me ._. O adoram pe Megan ! :))
Eh, o sa vad eu pe cine gasesc.
Jared Leto e my fav, 30stm ahaha same <3,bon jovi - always (adica ador trupa,dar melodia asta e de suflet) , metallica, panthera, system of down . aerosmith si da, si queen, care ii printre clasici. ^^
La rap, Eminem,2Pac.. Wolf Gang
Ne mai citim, ma bucur ca avem cateva "asemanari", sa spun asa. :))

Lole'

Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 21
Mood Always a perv.

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Apr 20, 2014 7:39 am

i know sorry si mie imi place mult de ea ca este foarte frumoasa dar deja a fost luata de doua ori si neah....rules are rules!
si vezi ca si Angelina Jolie e luata daca te gandesti la ea:))) but like i said, just ask si iti spun daca este luata sau nu:)
cheers:)

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Dum Apr 20, 2014 9:38 am

heei, bine ai venit :3 have fun and stuff like that, poate ne vedem la un rp daca vrei ^_^

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum