Mein Teil

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Mein Teil

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Mai 21, 2014 11:14 am

- Nu, doar ca...
Incepu Chris, dar la fel de brusc se si opri pentru ca nu-si gasea cuvintele potrivite, ce si cum sa spuna.
Nu era suparat pe ea, ci mai mult il deranja oarecum atitudinea lui Dietrich ca se dadea asa pe fata la oricine, chiar si la persoana cu care vorbea sau incerca sa aibe o conversatie Chris. Cel putin lui asta i se parea deranjant.
- Oh give him a break! El nu stie sa se distreze oricum! spuse Dietrich care in timp ce batea iar apa pe loc, incepu sa-i desfaca nasturii camasii pe care o purta fata, muscandu-si atunci buzele intr-un mod jucaus.

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Mai 21, 2014 11:17 am

Kat devenii și ea serioasă, deși în tot acest timp îi cântase în strună și râsese pe săturate. Îi prinse mâinile și-l oprii de a-i mai deschide cămașă, apoi înotă spre mal, ieșind de acolo pentru a 2a oară și întorcându-se la Chris.
- Doar că... ? îl încurajă să continue.

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Mai 21, 2014 11:31 am

- What the...? facu Dietrich ochii mari la gestul fetei, uitandu-se apoi catre Vero. Este numai vina ta! spuse intr-un mod teatral.

- Nu mai conteaza! spuse Chris, luandu-si atunci inima-n dinti si-o inchise la camasa, asta pentru ca Dietrich nu stia sa descheie de jos in sus, ci invers, pentru a lasa la vedere decolteul fetei. Are dreptate, poate ca nu stiu sa ma distrez. Deci daca vrei sa ramai sa inoti cu domnul I-am-so-freaking-cool, atunci fa ce vrei, nu ma supar! adauga cand isi lua mainile de pe ea si isi scoase iar pachetul de tigari cu opiu.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Mai 21, 2014 10:46 pm

Pe Vero o bufni râsul, lucru care nu se-ntâmpla prea des, dar totul e posibil câteodată dacă stai să te gândești.
- Da, sigur, dă vina pe altcineva că și-a dat seama că ești profitor !

- Dacă voiam să înot cu el, rămâneam acolo.... murmură și îi prinse bărbia cu degetele lungi, determinându-l să o privească fix în ochi. Ești gelos?

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Mai 22, 2014 1:20 am

- Nu sunt profitor! replica imediat Dietrich intr-un mod dulce si incepu atunci sa inote spre Vero cu zambetul pe buze. And how in the name of holy ice did you managed to smile? adauga el surazand cand se opri in fata ei si batu iar apa pe loc.

Chris tocmai vroia sa traga din tigarea aprinsa, insa la gestul fetei, acesta ramase cu tigarea aproape de buze, dar fara sa traga din ea.
- Eu, gelos? De ce as fi? replica el avand o privire mai serioasa cand o auzi, disparandu-i treptat zambetul pe care il afisa la inceput cand auzi de gelozie.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Joi Mai 22, 2014 3:07 am

- Pot să râd, să zâmbesc, să fiu chiar drăguță... dar o fac rar și nu e cam și cum tu ai merita-o prea mult, îi răspunse cu un zâmbet malițios pe buze, bătând din gene și rânjind după aceea într-un mod comic.

- Nu știu... ești? repeta și veni mai aproape, piepturile lor aproape atingându-se.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Mai 22, 2014 7:56 am

- Sa inteleg ca eu te-am facut sa razi? Adica este meritul meu, asa-i? o privi el intr-un mod jucaus, muscandu-si atunci buzele intr=un mod la fel de jucaus si dulce.

- Nu! replica el imediat, dandu-se in secunda doi un pas in spate, dar cum era fix la margine, reusi performanta sa cada pe spate direct in apa.
Acest lucru ii atrase atentia lui Dietrich, facandu-l sa-si intoarca doar capul si pufni in ras.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Joi Mai 22, 2014 8:00 am

- Ce-ai pățit tu m-a făcut să râd, deci nu ai niciun merit ! îl corectă ea.
Mării ochii când Chris căzu undeva nu departe de ei doi, stropindu-i puțin.
- Oh.. chicotii, acoperindu-și gura cu palma.

- Unbelievable...rostii Kat oficată că trebuia iar să se arunce, dar o făcu, ieșind la suprafață și sprijinindu-se de umerii lui, zâmbindu-i. Acum pot să mă declar mulțumită, sunt în apă cu tine.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Mai 25, 2014 9:15 am

- Pfff! facu Chris cand iesi la suprafata si isi dadu parul pe spate.
Mari ochii cand o si vazu pe Kat in fata lui, ca si cand nu s-ar fi asteptat sa fie asa rapida.
- Care este problema ta? Ce vrei pana la urma de la mine? replica usor indignat, in timp ce batea apa pe loc, batand totodata si usor din maini pe apa.

- Sex, omule, sex!
Veni raspunsul prompt a lui Dietrich, care in loc sa se abtina din ras, acum radea si mai tare, reusind astfel performanta sa inghita din apa si sa se inece "razand".

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Dum Mai 25, 2014 11:14 am

Pe Vero o bufni un râs din ăla nebun, de parcă făcuse schimb de minți cu Kat, și acum ea era cea care se hlizea.

Kat mării ochii, înroșindu-se din vârful picioarelor până în creștetul capului. Lovi apa cu mâna ca să-i stropească pe Vero și Dietrich.
- Încetați ! zise bosumflată, apoi își întoarse atenția la Chris, mușcându-și buza. Um, eu...

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Mai 25, 2014 11:55 am

Cand o vazu pe Vero cum rade, asta nu-l ajuta pe Dietrich sa se opreasca din ras, ba din contra. Nici nu-i pasa ca era stropit, asa de amuzat era.
- Eu, uhm, aa, ....Pffff! facu el printre hohotele de ras, intorcandu-se in acel moment cu totul catre cei doi. Mai devreme cand eu te dezbracam erai toata un ras si acum cu fraierul asta, ai inceput sa te balbai! spuse fara nici o jena chicotind.Aoleu, pana o sa faceti voi sex, noi o sa ne inmultim ca iepurii! adauga inca razand, batand in acel moment apropo la Vero, cum ca Dietrich era o partida mai buna si mai sigura decat Chris.

Chris se uita oarecum surprins la fata cand o vazu ca incepe sa se balbaie dupa ce spuse Dietrich ce spusese, fapt ce-l baga oarecum la suspiciuni.
- What the f*ck?! exclama stupefiat Chris cand ii auzi apoi vorbele lui Dietrich. Eu nu sunt animal, bine?
Facu in acel moment ca si cand s-ar fi scuturat de ceva dupa el, asta pentru ca tocmai ii trecu prin fata ochilor incidentul cu cei doi cand se intalnise cu cealalta Katherine, fapt ce nu-i placuse si in secunda doi iesi val-vartej din apa.
Acest lucru il facu pe Dietrich sa rada si mai galagios.
- Se duce acasa.....abia reusi sa spuna din cauza rasului si ca sa se potoleasca se scufunda singur in apa.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 2:30 am

Vero își astupă gura cu palma, încercând să se calmeze. Știa prea bine că prietena ei defapt nu e timidă sau pudică, așa că i se părea al naibii de amuzant s-o vadă așa ... nesigură pe ea, dânsa care avea deobicei multă încredere în forțele proprii. Amuzată de întreaga situație nici nu realiză că replica lui Dietrich o viza direct pe ea, crezând că e vorba de o generalitate.

Kat se uită urât la cei doi, fulgerându-i cu privirea, apoi ieșii și ea din apă, fugind după Chris și ajungându-l din urmă, prinzându-l de cot și uitându-se la el cu o figură trist.
-Chris, nu e vorba de asta. Noi 2 suntem prieteni, nu?

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 8:45 am

Tocmai ce iesise din apa si isi usca hainele, cand se simti prins de fata, iar in acel moment se intoarse cu o privire fulgeratoare la ea.
- Asa si? Asta nu inseamna ca trebuie sa confirmi ce a spus Dietrich mai devreme, nu trebuie sa fii asa! Daca asta urmaresti, sa faci...sex...pronunta cu greu acel cuvant ca si cand ar fi fost scarbit....atunci ti-a gresit persoana! Ar trebui sa te duci s-o scoti de sub apa! spuse dintr-un suflet fara nici sa clipeasca, iar in secunda urmatoare se transforma in liliac asa cum avea obiceiul.
Poate ca inca mai trebuia sa lucreze la comportamentul sau, deoarece fata de cum era Isaak el era mai temperamental, insa ii mostenea acest obicei de a pleca cand nu-i placea cate ceva decat sa stea la "harta" si sa dea decurs la alte lucruri neplacute.
In acel timp, Dietrich reusi sa iasa pana la urma la suprafata si asculta cu atentie sporita decursul lui Chris, incercand sa nu rada, chiar daca era foarte foarte amuzat.
- Woo, that was harsh! spuse chicotind si isi musca buzele pentru a se abtine din ras.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 8:53 am

Vero își potolii râsul, în special când văzu privirea goală și sticloasă a lui Kat. Ieșii din apă, dându-și părul lung și întunecat pe spate, apoi veni lângă prietena ei și își puse mâinile pe umerii ei, zgâlțând-o un pic.
- Kat, ce naiba ai ? o întrebă, pentru că deja o enerva că se schimba așa la 180 de grade, de parcă suferea de bipolaritate.
- Nimic, mormăi rusoaica, simțind cum ochii i se umplu de lacrimi așa că pur și simplu făcu stânga împrejur, plecând cu pași grăbiți de lângă ei.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 9:21 am

Dietrich se uita scurt la fata cum pleaca, inca avand acel zambet tamp pe buze. Insa vru sa faca si el o fapta buna, sau nu, poate ca era mai mult curios sa vada pana unde ar putea merge Chris, daca ar fi in stare sa faca acel lucru de care ii era oarecum frica, asa ca se maimutari scurt in sinea lui ca si cand nu-i venea sa creada ce face si dupa ce-si trecu mainile peste fata...
- I'll be back! o anunta acesta pe Vero.
In secunda urmatoare iesi din apa si nepasandu-i de hainele care ii zaceau pe mal, acesta, cum avea o conditie fizica foarte buna si putea fi foarte rapid, doar inca mai avea acel sange de vampir, chiar daca intr-o cantitate foarte mica, o si prinse pe Kat din urma.
- Te grabesti undeva? o prinse in acel moment de mana si o intoarse cu fata spre el, reusind astfel s-o lipeasca cu pieptul de bustul sau rece.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 9:30 am

Vero rămase pe loc blocată. Nu se aștepta la asta și oricum ea nu se pricepea să consoleze pe nimeni, poate pentru că dânsa nu exploda vreodată în felul ăla, să plângă, fiind oricum a naiba de insensibilă pe lângă Kat.
Rusoaica îl privi urât și îl împinse de lângă ea.
- Lăsă-mă în pace, e numai vina ta, te urăsc! zise lovindu-l cu pumnii în piept, deși știa că nu va simții mai nimic, comportându-se ca un copil căruia i se furaseră jucăriile.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 9:59 am

- Yeah yeah, go ahead and hit me! isi deschise el pentru o clipa larg bratele ca fata sa poata sa-si verse nervii pe el ca pe un sac de box. Te-ai mai calmat acum? o privi fix in ochii, ramanand pe moment asa cum era, ca rastignit.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 10:03 am

- Scr*w u ! exclamă ofticată și-i dădu așa, cu patos, un șut în gambă, întorcându-i iar spatele și mergând cu pași apăsați și brațele încrucișate la piept, într-o ... direcție aleatorie, căci nu știa exact unde se află , mai mult o urmase pe Vero.
Nu-i venea să creadă ...Chris chiar credea acele lucruri despre ea și avea impresia că dorește doar să rupă arcuri cu dânsul, când ea se înțelesese mereu bine cu acesta fără să fie ceva sexual între ei.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 10:17 am

- Pfff...facu Dietrich lasandu-si mainile sa cada pe langa trup dupa ce aceasta il lovi si pleca iar. Why me, why? se uita pentru o clipa la cer ca si cand s-ar fi rugat, apoi o lua iar din loc.
O ajunse din nou pe fata, insa de data asta se puse fix in fata ei.
- Uite ce e! o prinse cu mainile de umeri pentru a o opri si a o face sa se uite la el. Eu doar ma jucam cu tine, nu e ca si cand chiar as fi vrut sa fac sex cu tine....spuse in acel moment muscandu-si discret buzele, asta pentru ca de fapt chiar ar fi vrut acel lucru...Nu incercam sa te fac sa arati prost in fata lui Chris, i'm sorry! incheie prin a se uita in continuare fix in ochii fetei.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 10:29 am

- Ești un prost, știi ? M-ai făcut să pierd un prieten la care țineam pentru că ... citez „te jucai ”! Voi barbații sunteți ... ugh, imposibili ! gesticulă ea cu brațele prin aer, aproape lovindu-l cu ele, însă nu cu intenție. Now go and fix it ! îi „ordonă”, încrucișându-și brațele la piept și bătând pământul cu piciorul.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 10:45 am

- Hey, nu e doar vina mea! replica el imediat, deschizandu-si larg bratele. Nu e ca si cand n-o sa vorbesc cu el, dooh! facu atunci un gest feminin din mana. Insa aici este si vina ta! Faptul ca ai inceput sa te fastacesti in fata lui cand el oricum ma stie cum sunt, i-a dat de inteles ca ai putea fi asa si nici nu te-ai schinchisit sa spui ceva in apararea ta! Asa ca stop blaming me for everything! incheie el prin a o atinge cu degetul pe varful nasului.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 10:49 am

- I care about what he thinks about me ... and now because of you he thinks I m a whore, so yes, I believe it s all your fault, murmură ea pe un ton destul de dur, strâmbând nemulțumită din buze.
Privi peste umărul lui Dietrich și o văzu pe Vero apropiindu-se de ei cu veșnica ei figur impasibile.
- C mon, stop fighting , loverbirds. It looks like you two are married, îi luă la mișto, încercând să destină atmosfera, deși vedea pe chipul lui Kat cât e de supărată.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 11:21 am

Dietrich se uita atunci fugitiv in spatele lui cand ii auzi vocea fetei, insa pentru o secunda prefera sa termine ce are de spus fetei.
- Wake up, little mermaid! pocni el din degete prin fata ei. AM spus, este logic ca o sa vorbesc cu el, dar ce vorbesc cu el, ma priveste! Cum ai spus si tu, suntem barbati si ca sa nu gandim dupa aparente, asa cum fac unii, anumite fapte sau gesturi ne ajuta sa intelegem mai bine, ceea ce s-a intamplat si momentul de fata. Comportamentul tau l-a facut sa creada ceea ce crede el acum! Stop being so childish, geesh! Tu chiar n-o inveti nimic? se intoarse in acel moment cu totul spre Vero si isi incrucisa bratele la piept.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 26, 2014 11:29 am

- S-o învăț ce ? Mie nu-mi place să am de a face cu bărbați și nu, asta nu se traduce prin „sunt lesbi”, doar că stau departe de ei. I-am sugerat de mii de ori să facă același lucru și nu mă ascultă, vina ei ! zâmbi ea acru, cum defapt Vero era vizibil o acritură.
- M-am bâlbâit nu pentru că eram de acord cu tine, în numele tuturor Sfinților ! Ci pentru că nu-mi venea să cred că ai zis așa ceva despre mine. Dar bineînețeles, voi știți să interpretați totul doar după bunul plac, nu după cum e defapt.
Se depărtă din nou de ei 2 și se așeză undeva pe jos, începând să rupă fire de iarbă și să se uite în gol.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 26, 2014 11:37 am

- Oh for f*ck sake! isi ridica el mainile-n aer ca si cand s-ar fi rugat. Women!!!! Can't live with them, can't without them!
Clatina din cap amuzat si , nici lui nu-i venea sa creada ca facea asta, dar prefera s-o consoleze pe micuta lui "sirena".
Nu era prima oara cand vroia sa aibe parte de actiune si reusi mai repede sa obtina de la cineva care dorea un umar pe care sa planga, iar in momentul de fata pe langa faptul ca se gandea ca ar fi putut sa-l ajute si pe Chris si chiar era curios daca intr-adevar avea sa se intample sau nu, era de parere ca fi putut sa obtina mai repede ce vroia de la micuta lui sirena decat de la doamna intepata.
- Look...spuse cand se aseza langa ea in fund si isi trecu bratul drept pe dupa umerii ei. Enough drama for tonight! Il stiu pe Chris de cand s-a nascut! Daca ma duc dupa el acum, nu fac decat sa inrautatesc lucruri! Let's go to sleep, sa ne mai calmam putin si maine totul o sa fie bine! I promise you! o privi de data asta intr-un mod dulce si cat de sincer putu, asta pentru ca in privinta lui Chris chiar avea dreptate.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum