Mein Teil

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Mein Teil

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Apr 21, 2014 7:03 am

Kat rase si ea de data asta, asa de tare ca isi baga chipul in pieptul lui Chris, incercand sa se opreasca, dar nu putea.
    Vero ofta vag, insesizabil. Se simtea ca venita din alt film acolo, caci evident ceilalti 3 erau in culmea distractiei, pe cand ea era destul de plictisita. Isi incrucisa bratele la piept si isi umezii buzele palide, incolore.
    - Is that so ? Cuz you really, really seem to be that type, veni replica ei ce suna a fi foarte convinsa.

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Mai 08, 2014 11:18 am

Chris inca nu se oprise din ras, ba chiar o lua involuntar pe fata in brate si radea prosteste de ceea ce se intampla, de 'scena" dintre Dietrich si Vero.
Dietrich insa, cand o auzi pe Vero, facu o fata inocenta, pastrandu-si in continuare aerul de "diva". ( vezi http://cdn.buzznet.com/assets/imgx/2/0/2/3/3/0/0/1/orig-20233001.jpg )
- Oh really? i se adresa pe un ton la fel de dulce, de data asta mai feminin, intorcandu-se cu fata spre ea cand isi duse degetul la gura.
Facu atunci un pas inainte pentru a fi fata-n fata cu ea si se apleca usor inainte atat cat sa-si poata pune mainile pe dupa umerii fetei.
- And why, in the name of Lord, you think that? adauga pe acelasi ton, privind-o cu ochii lui mari si expresivi in timp ce-si dadu finut parul pe spate.
(vezi scena http://youtu.be/Zx0H4MoPzVA in special cand zice "why are you so good to me, bless your little heart" zicem ca asa vorbea si facea Dietrich:)) )

off: asta pentru ca mi-a placut foarte mult cum a jucat Jared in rol de femeie chiar il prinde, de parca mi-a citit gandurile ca eu il aveam ca roleplay pt Dietrich si l-am facut si mai feminin din cand in cand :)))))))))

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Mai 16, 2014 9:29 am

Kat râse și ea alături de Chris, clătinându-se puțin, dar se ținu de brațele lui ca să nu cumva să cadă.
Vero ridică o sprânceană și încercă să își dea seama de ce se prostește în halul ăla pe care pe ea în niciuna caz nu o amuza.
- Because this is my opinion, îi răspunse ușor sec, privindu-l impasibilă.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Mai 16, 2014 11:14 am

Chiar daca fata fu in continuare la fel de rece cu el, Dietrich insa nu-si schimba comportamentul, ramase la fel de "feminin".
- Very well, my darling....o privi la fel de bland cu zambetul pe buze. Very well!
Cum inainte, ii daduse parul pe spate, acum i-l aranja iar parul, punandu-i-l frumos pe umeri, apoi se desprinse de ea, nu inainte de a o pupa scurt pe frunte.
- And you both...spuse cand se intoarse cu privirea catre cei doi si isi puse la fel de "jucaus" degetul pe buze. Having fun, yeh?
Cand il auzi, Chris isi arunca repede privirea peste umar catre Dietrich, insa cand il vazu cum se uita, ca ramase la fel de "feminin", acesta nu reusi sa se opreasca din ras, ba chiar ramase pentru o secunda ca tampit.
- The hell? spuse Chris cu o privire ciudata, ca si cand nu stia de ce inca mai este asa Dietrich, dar fara sa-si stearga rasul de pe buze.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Mai 16, 2014 11:32 pm

Vero se încruntă puțin când el o sărutase pe frunte, pentru că nu pricepea ce naiba îl apucase.
- Ai niște prieteni foarte ciudați, Katerina, îi zise ea simplu, clătinând descumpănită din cap.
Kat râse în continuare în sschimb, fără să ia în seama comportamentul brunetei, că știa că ea e mereu așa serioasă și nu ai ce să fai. Ea pe de altă parte se hlizea cam tot timpul din orice, uneori și când îi arătai un deget (nu neapărat cel mișlociu..).
- What is wrong with having fun ? îi răspunse lui Dietrich, rânjind apoi tâmpițel.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 19, 2014 4:51 am

- Nooothing! surase el , desfacandu-si atunci larg bratele si se intinse. Sooo, ce aveti de gand sa faceti in continuare? Sau o sa stati toata seara acolo - facu el un mic cerculet din mana spre locul in care Chris si fata stateau imbratisati - si o sa radeti?
- Ha ha ha! facu Chris, retragandu-se in acel moment finut din bratele fetei si se intoarse cu totul spre Dietrich. Sa inteleg ca a plecat diva noastra?
- Din pacate! raspunse Dietrich facand o fetioasara comica si isi puse bratul drept peste cel stang la piept, asezandu-si astfel si degetele mainiii drepte peste buze. De ce, deja ti-e dor de ea?il privi pe Chris clipind des.
- Oh da, cred ca o sa plang!
- Ooooh...come here! spuse Dietrich ca si cand femeia din el se trezise iar si il lua in brate pe Chris.
- Somebody shoot me! se planse Chris, lasandu-si capul pe spate...Or him!

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 19, 2014 5:30 am

- Or both, murmură Vero ca pentru ea și apoi se așeză pe rădăcina proeminentă a unui copac, uitându-se la manichiura ei care i se părea mai interesantă în acel moment decât show-ul celor doi.
    Pe Kat pe de altă parte o bufni iar râsul acea handicapat și nu mai avu de ce să se țină și aproape cazu pe jos, fapt ce o făcu să râdă și mai tare și să se înnece la un moment dat.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 19, 2014 9:40 am

- Woow! exclama Dietrich razand cand o vazu.
Ii dadu drumul atunci lui Chris si cat ai zice peste, se intoarse si o ridica imediat pe fata in bratele lui.
- Rasul excesiv dauneaza grav sanatatii! adauga el inca surazand.
- Daca apar manifestarii neplacute, impuscati-l pe Dietrich! veni si completarea lui Chris, care isi duse imediat mana la gura pentru a-si ascunde rasul.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 19, 2014 10:25 am

Kat chicotii, prinzându-se de umerii lui când o ridică.
    - Mulțumesc, zise și apoi își încleștă buzele una în alta ca să nu mai râdă. Nu înțelegea cum Vero putea să fie așa seriosă și indiferentă... dar bine, adevărul era că și ea avea momente în care doar îi arătai un deget și râdea. Însă Dietrich chiar era amuzant, nu pricepea de ce-l antipatiza.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 19, 2014 10:56 am

- Stiu cum se vindeca manifestarile neplacute! spuse Dietrich surazand, fara sa-i dea drumul fetei.
Ba din contra, o ridica asa cum trebuia in bratele lui, aratand astfel ca bratele lui firave erau totusi destul de puternice si in secunda doi sari cu ea in apa, asa imbracati cum erau.
- The hell? mari Chris ochii cand ii vazu, iar in secunda urmatoare pufni in ras, avand acea privire gen "dafuq man?".

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mai 19, 2014 11:02 am

Kat scăpă un țipăt destul de ascuțit când Dietrich se aruncă cu ea în apă, iar Vero fu automat în picioare, apropiindu-se de margine și uitându-se după ei.
    Rusoaica își dădu părul pe spate când ajunse la suprafață și râse.
    - That was fun. Let s do it again!

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Lun Mai 19, 2014 11:49 am

- Woo! facu si Dietrich cand iesi la suprafata si isi dadu parul lung pe spate. Inca o data? Mmm, nebunatica mica! surase el jucaus cand se uita la fata. Come here! dadu atunci de doua ori din maini pentru a fi mai aproape de ea, s-o poata lua iar in brate, insa de data asta "cica" nu reusea s-o prinda si din aceasta cauza mai mult o gadila, intr-un mod "intentionat de neintentionat".
Cum era si el la margine, chiar in dreapta lui Vero, pentru a-i putea vedea pe cei doi, Chris clatina din cap cand il vazu pe Dietrich cum se dadea iar in spectacol.
- Ce-i mai place viata...spuse mai mult ca pentru el, asta pentru ca niciodata nu vazusese ce este asa de spectaculos sa flirtezi cu cineva sau cu toata lumea, cum facea Dietrich.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mar Mai 20, 2014 3:26 am

- Ție nu îți place? întrebă simplu Vero, întorcându-și privirea întunecată la el.
    Kat mării iar ochii foarte mult, mai ales că-i atinsese un punct sensibil, căci se gâdila teribil și începu curând să râdă în hohote, străduindu-se să-l oprească, doar tot ce făcea era să-l zguduie că era așa aproape de ea.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Mai 20, 2014 9:28 am

- Ce anume sa-mi placa? intreba confuz Chris, uitandu-se atunci cu coada ochiului la fata.
Dietrich isi musca finut si jucaus limba cand o vazu cum radea, insa pana la urma sa facu ca reusi s-o prinda.
- Hopa sus, pui de urs! spuse el surazand cand o lua iar in bratele lui si iesi cu ea la mal.
O puse in fund pe pamant si inainte sa urce cu ea inapoi, incepu mai intai sa se dezbrace de haina de piele, de bocanci, de toate, pana ce ramase doar in boxerii negri, punandu-si astfel in evidenta si trupul lui zvelt, care desi poate ca parea mai "plapand", totusi pentru un tip de statura lui arata destul de bine.

zicem ca arata asa
http://www.24tanzania.com/wp-content/uploads/2014/01/Jared-in-the-bathroom.jpg
http://31.media.tumblr.com/d3692f2c7882122b1aa634d5ab6ce4ea/tumblr_mz787kgCLP1qa42jro1_500.jpg
(cu tot cu acele tatuaje, triadele si semnul de pe spate fiind insemnele lui din nastere)

off: ce-mi place cum arata :X si al naibii are 42 de ani:)))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mar Mai 20, 2014 9:48 am

off: yes, he s hot :))

Buzele lui Vero se subțiar într-o linie dreaptă, dar apoi în mod surprinzător zâmbi.
- Viața... murmură, iar apoi îl privi fix. Sau mai mult de atât... Kat... se uită curioas la el, fiind destul de convinsă că el e tânărul de care rusoaica îi povestise în nenumărate dăți pentru că se potrivea prea bine descrierii.
Kat surâse și își luă părul în mâini, începând să îl stoarcă puțin cum era ud leoarcă.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Mai 20, 2014 9:57 am

- What? replica imediat Chris, fara sa bage de seama faptul ca totusi fata zambise pentru prima oara. Cum adica sa-mi placa de .... ce intelegi tu prin a placea pe cineva? What's wrong with you, people? adauga destul de intrigat si intr-un suflet in timp ce incepu sa gesticuleze.
- Asa...se intoarse Dietrich la fel de zambaret spre Kat si avu intentia s-o ridice iar in brate.
Insa cum tocmai ce sarise in apa, observa ca partea de sus a fetei, camasa, era asa de lipita de trupul ei ca daca avea sau nu acea camasa pe ea era totuna. Fapt pentru care, la cat de dezinhibat era Dietrich, trecu pur si simplu la actiune.
- Nu cred ca mai avem nevoie de asta! surase el sugestiv cand se puse in fata ei si in secunda doi ii rupse camasa. Oops! isi duse apoi degetele la gura intr-un mod inocent.
SI cum prietenul sau, Chris, avea simturile foarte fine, auzi acel sunet de ruptura, fapt pentru care isi intoarse imediat privirea si cand tocmai vazu ca Dietrich o lasa la bustul gol pe Kat, acesta pur si simplu ramase masca.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mar Mai 20, 2014 10:40 am

- So you really like her ! concluziona Vero, în ciuda a ceea ce spusese Chris, răzând ușor și clătinând din cap. I se părea însă puțin amuzantă revolta lui față de asemenea lucruri. You want my advice ?Go after her now if you don t want your... uncle to get the girl, zise și ridică nonșalantă din umeri.
Kat mării ochii și îl lovi jucăuș cu palma peste braț, cât să nu-l doară.
- Îmi plăcea cămașa aia!

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Mai 20, 2014 10:48 am

Chris mari atat ochii cat si intre-deschise gura, uitandu-se cand la Kat, cand la Vero, nestiind ce sa spuna,nu pentru ca ar fi fost adevarat, ci pur si simplu era .. masca.
- Nu-i nimic, o iei pe-a mea! surase Dietrich ridicand-o atunci iar in bratele lui si urca inapoi unde erau Chris si Vero. Wanna join us? ii intreba pe cei doi inainte sa sara iar cu fata in apa.
- What the....clipi des Chris cand se trezi cu ei langa el si in special cand o vazu iar pe Kat la bustul gol. Dietrich! ii rosti numele intr-un mod grav, uitandu-se atunci in alta parte ca sa n-o vada pe fata.
- Meh..ridica el lejer din umeri si se uita la Vero zambind ca si cand astepta si raspunsul ei.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mar Mai 20, 2014 10:54 am

Kat se uită suspicioasă la Chris. Mai devreme era mult mai bine dispus și parcă deodată.. îi trecuse aceea stare Se desprinse de lângă Dietrich și se apropie mai mult de Chris, uitându-se atentă la el.
- S-a întâmplat ceva?

- Da ! zise Vero, deși nu mai era „us” acum. Îl trase pe Dietrich, defapt nu, greșit spus, îl împinse cât să cadă în apă și se aruncă și ea.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Mai 21, 2014 6:28 am

- Nuu! replica el imediat, dandu-se ca ars un pas in spate. Poftim, pune asta pe tine! adauga dandu-si atunci camasa neagra jos si i-o intinse fetei, punandu-si astfel in vedere si el bustul care arata putin mai bine decat Dietrich, asta pentru ca era mai spatos si avea masa musculara.

- Pff! facu Dietrich cand iesi la suprafata si scuipa apa, dandu-si apoi parul pe spate. De ce ai facut asta? Ce, esti geloasa pe Kat? spuse el surazand cand se uita la fata, in timp ce batea apa pe loc si facea valuri din maini.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Mai 21, 2014 7:15 am

Kat se uită la geacă și întinse mâna sa mică și albă, luând-o, dar ochii săi sclipitori, superbi, se uitau încă cercetători la acesta.
- You don t think I m pretty? îl întrebă brusc, ridicând o sprânceană. Deobicei băieții se împingea să vadă „țâțe goale”, iar el părea că se ferește de asta ca de Satana. = ))

Vero își dădu părul lung și întunecat pe spate.
- Am făcut-o ca să-i las singur, cap de dop, îi răspunse ea sec.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Mai 21, 2014 10:10 am

off: vezi ca era camasa, nu geaca :)))

on:
- Ba da, esti foarte draguta! replica el imediat, evitand s-o priveasca in timp ce gesticula din mana pentru a completa confirmarea. Te-ai..imbracat?completa apoi mai rar, avand tendinta sa intoarca capul, dar nu era sigur daca fata inca era dezbracata sau nu.

- De ce, esti cumva Cupidon si eu nu stiu? replica Dietrich surazand si apoi incepu sa inoate spre mal. Daca vrei ca cineva sa aibe parte de intimitate, atunci ai gresit persoana! spuse cand iesi scotand limba la ea, apoi fugi iar sus unde erau cei doi, dand astfel de inteles ca el trebuia sa fie in locul lui Chris.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Mai 21, 2014 10:19 am

off: pardon *blush*

Vru să zică da, fără să ia cămașa pe ea ca să vadă ce face, dar renunță la idee când îl văzu pe Dietrich întorcându-se. Puse cămașa pe ea și o încheie, zâmbind apoi.
- E okay, am pus-o pe mine, îi răspunse într-un final.
Vero rămase însă în apă, cu brațele întinse în continuarea umerilor, privind absentă la cerul senin.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Mai 21, 2014 10:43 am

- No way, miss!
Veni replica lui Dietrich care surase cand spuse asta si in acel moment o ridica din nou in brate lui, iar in secunda urmatoare sari inapoi in apa cu fata cu tot.
- Pe bune? spuse Chris ridicand involuntar tonul cand ii vazu pe cei doi iarasi in apa, asta pentru ca erau in vizorul lui.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Mai 21, 2014 10:57 am

Nu mai țipă de data asta, pentru că se aștepta să o facă din nou, cum ea și-o ceruse un pic mai devreme. I se duse zâmbetul de pe față când îl auzi pe Chris și se uită când la el, când la Dietrich, puțin nesigură.
- Te-ai supărat? întrebă, pentru că tot nu înțelegea motivul nemulțumirii lui.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum