Mein Teil

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Mein Teil

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Sam Iun 14, 2014 12:55 pm

Precum tatal sau, Chris nu era genul de persoana care sa fie impresionat sau sa se lase asa usor, poate ca asta era pana la urma un defect si inca unul chiar foarte mare.
Asa ca, desi fata parea cam trista, Chris nu schita nici un gest, nici o expresie sau vreo emotie.
- Ca am vrut sa plec pur si simplu! veni raspunsul lui ca o sageata. Nu stau sa-mi bat capul cu tampenii! Il stiu pe Dietrich si daca nu era mai mult decat evident, el se dadea la tine, iar tu...n-ai facut nimic in privinta asta! Esti prietena mea, inteleg faci ce vrei la urma urmei, dar nu mi se pare cugetat ca cel mai bun prieten al meu sa se dea la prietena mea, iar aceasta sa stea pur si simplu, asta ma intriga! ii raspunse usor apasat, mai ales cand spuse ultima parte, deoarece se vedea ca inca nervos din aceasta cauza. Si ca sa fie si mai frumos, acum veniti amandoi imbratisati la mine! Good for you! Ce vrei, sa te felicit acum sau ce? o privi la fel de neutru, chiar daca se simtea o usoar urma de sarcasm din partea lui.
Cu siguranta, tatal sau n-ar fi fost asa ironic, dar se vedea ca avea acel temperament ca el, ca odata ce se enerva, pai se enerva si Dietrich avuse dreptate cand ii spusese fetei ce-i spusese.

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Sam Iun 14, 2014 1:08 pm

Inspiră încă odată adânc, privindu-l atentă cu ochii ei pătrunzători și își arcui o sprânceană când văzu tonul cu care i se adresează. Poate că Dietrich se dăduse atunci la ea, dar îl lăsase în pace, până ajunsese să exagereze, iar ea oprise totul. Și totuși Chris era în continuare supărat pe ea, deși nu avusese intenția.
- Chris nu am făcut nimic cu intenție. Nu eram îmbrățișați, pur și simplu Dietrich a făcut ceva ca să ma aducă mai repede și eram înconjurați de flăcări și de aia își ținea brațele așa... îi explică ea, gesticulând cu mâinile haotic în aer.
Făcu un pas în față, micșorând foarte mult distanța dintre ei.
- Nu am vrut niciodată să te supăr, prietenia ta înseamna mult pentru mine.

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Iun 17, 2014 1:03 am

Chris o asculta cu atentie, dar continua s-o priveasca la fel de neutru, ca si cand discursul fetei nu-l impresiona deloc.
- Si totusi ai facut-o! replica el imediat. Zici ca nu ai facut nimic cu intentie si totusi nici cand Dietrich a spus-o asa pe fata ca ai vrea sa faci sex, nu te-ai sfiit sa te aperi! Ei bine cu timiditatea nu rezolvi nimic si nici daca lasi lucrurile asa de la sine! Uneori trebuie sa faci si tu ceva, intelegi?
Facu o pauza, timp in care isi aprinse o tigare, trase din aer, apoi se uita scurt spre cer.
- Stii? Esti prietena mea, nu vreau sa ne certam, dar nici sa accept faptul ca prietenul meu cel mai bun s-a dat la tine si tu nu l-ai refuzat nu pot! Stiu, iti alegi singura cu cine vrei sa fii, dar totusi....si faptul ca pe langa asta ai vrea sa faci sex cu mine! se uita atunci la fata, incercand sa mentinea contactul vizual cu ea, desi se vedea pe fata lui ca intr-un fel il cam dezgusta acest lucru, asta pentru ca ii trecu iar prin minte faza celor doi de pe iarba. Te rog! spuse ca si cand ar fi vrut sa incheie acest subiect si s-o lasa asa cum este, deoarece chiar nu avea chef de asta acum.

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mar Iun 17, 2014 12:17 pm

- Dacă suntem doar prieteni tot nu înțeleg de ce te deranjează și de ce te încăpățânezi să rămâi supărat pe mine. Și ce să mă mai apăr când tu ai deja o părere preconcepută și ești de acord cu el ?! Sunteți incredibili ! fu tot ce mai spuse, frustrată de toată situația. Nu vrusese să-l lase pe Dietrich neapărat să se dea la ea, pentru că ei nu i se păruse mare lucru, mai ales că din păcate Chris nu o băga cine știe ce în seamă, așa că nu se așteptase deloc la o reacție de geul din partea lui.

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum