Mein Teil

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Mein Teil

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Mar 25, 2014 11:42 am

Miezul noptii. Undeva intr-un loc aproape uitat de lume.
Lumina lunii ce pica frumos pe cascada facea ca acest loc sa arate aproape divin, in timp ce susurul apei dadea o muzicalitate aparte.
- Asta da loc!
Se auzi o voce masculina, urmata de un chicot jucaus si ulterior acompaniata de o alta voce mai accentuata.
- Stiu, mereu vin aici sa ma relaxez!
Erau Chris si Dietrich. Cel din urma abia mai iesise prin lume, fiind ocupat cu 'ale lui', dar chiar si cu familia, cu doi copii si o sotie, se vedea ca nu era de el acest lucru, casatoria. Nici el nu stia exact de ce o facuse, pentru ca si in momentul de fata, Dietrich nu se schimbase, era ca si cand isi traia in continuare viata, ca si cand nu ar fi avut aceasta familie. Ba chiar din contra, recent incepuse sa iasa mai des cu Chris si in loc sa ii fie "unchi", ii era mai mult ca un prieten, ca un frate mai mare. Fapt care totusi il bucura pe tanar, deoarece asa avea cu cine sa-si petreaca noptile, sa se aventurieze.
Cei doi stateau acum deasupra cascadei, cu fundul "pe ciment" si leganandu-si picioarele usor in aer, in timp ce imparteau amandoi o tigare cu opiu, dar ceva mai tare, ca si cand ar fi fumat un joint.
- Ah, what a life! zambi senin Dietrich dupa ce trase din tigare si dupa ce i-o pasa lui Chris, isi lasa pentru moment capul pe spate si lasa fumul sa se raspandeasca usor in aer.

locul
http://www.ziarulactualitatea.ro/wp-content/uploads/2013/07/cascada-bigar.jpg
(zicem ca cei doi erau in coltul din dreapta care se vede imediat deasupra apei)
dietrich
http://s3.amazonaws.com/cmi-niche/assets/pictures/30987/content_Jared-Leto-LA-Confidential-4.jpg?1392822067
chris
http://static.diary.ru/userdir/8/9/7/3/89731/75990296.jpg

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Re: Mein Teil

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mar 31, 2014 10:07 am

La un moment dat se văzură niște suvițe blonde de sub apă și brusc Kat ieșii de sub apă, scuturându-și capul ca un câine.
- Vero? întrebă, însă când își ridică imediat capul dădu de privirile celor 2, rămânând nemișcată și uitându-se ca prostită la ei, recunoscându-l bineînțeles pe Chris.
- Prezentă, se auzi și vocea rusoaicei care era undeva mai în spate de cei 2, în picioare. Pune ceva pe tine, Katerina, o certă ca o soră mai mare, dându-și ochii peste cap.

Kat: http://2.bp.blogspot.com/-LimbCOSQVSI/T6ItIvCUWWI/AAAAAAAA1dg/-Ih8dQ5KwAM/s1600/Barbara+Palvin+for+Victoria%27s+Secret+Lingerie+May+2012-000.jpg
Vero: http://www.crushable.com/wp-content/uploads/2013/11/Kendall-Jenner-instagram-car.jpg

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Apr 01, 2014 8:44 am

La auzul celor doua voci, atat Chris cat si Dietrich, isi arunca mai intai privirea in spate, asta pentru ca vocea lui Vero se auzi mai indeaproape de cei doi decat a Katerinei.
- Hey there! ii zambi nonsalant Dietrich, asa cum ii era felul, "aruncandu-si' scurt mana in aer ca si cand ar fi salutat-o.
Chris doar se uita pentru o secunda din cap pana-n picioare, timp in care sufla totodata si fumul in aer intr-un mod ce-l facea sa para mai "sexy", apoi isi arunca privirea inainte, unde o observa si pe Katerine.
Insa nu spuse nimic, doar isi miji usor ochii si se uita ceva mai atent la ea, ca si cand incerca sa depisteze sau sa caute ceva, numai el stia ce.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Apr 02, 2014 7:48 pm

- Hey, guys, salută Vero înapoi, ținându-și mâinile în buzunarele jachetei, apoi o privi din nou pe rusoaică într-un mod dojenitor, gen „nu mă face să repet”.
- Bine, bine, chițăi șatena și înotă până la mal unde își lăsase rochia. Ieșii cu spatele astfel încât să nu i se vada pieptul, cum nu purta sutien. Își puse rochia alba care se lipii de corpul ei cum nu aștepta și ea să se usuce. Găsii un mod să ajungă cât mai rapid unde erau ceilalți și își înclină capul într-un mod amuzat, ca un copil.
- Hollaa.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Sam Apr 05, 2014 10:00 am

Chris vru atunci sa deschida gura, asta pentru ca o recunoscuse, insa chiar atunci se intoarse si Dietrich cu privirea.
- Oh hey there!
O saluta el chiar foarte primitor cu bratele deschise cand se ridica, fapt ce-l facu pe Chris sa se uite cam ciudat la Dietrich, arcuindu-si astfel spranceana stanga.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Sam Apr 05, 2014 11:06 am

Kat clipii de câteva ori și zâmbi retardat.
- Is this a nice to meet you ? întrebă, privindu-l însă ușor nesigur. Is him your father? își întoarse ea apoi privirea la Chris, cum găsea parcă niște asemănări așa, chiar dacă vagi.
Vero nu mai zise nimic deocamdată, doar îi privii pe toți liniștită.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Sam Apr 05, 2014 11:12 am

Dietrich tocmai era pe punctul de a o lua in brate, insa cand ii auzi intrebarea acesta ramase ca tampit si incremeni in acea pozitie, cu mainile in aer ca si cand ar fi vrut sa stranga pe cineva.
Reactia imediat a lui Chris fu sa izbucneasca in ras cand auzi intrebarea si vazu reactia lui Dietrich.
- Whaat? replica Dietrich, facandu-si astfel buza inferioara sa tremure usor, ca si cand era un copil care tocmai ii fusese luata acadeaua.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Sam Apr 05, 2014 11:16 am

- Ăă... scuze, nu am vrut să fie o jignire... făcu Katerina ochii mari când văzu reacția celor doi, bănuind că spusese vreo tâmpenie ca deobicei.
Veronika nu se mai obosii să-i spună prietenei sale că e o gură spartă, era obișnuită cu aceasta, doar își mușcă buzele ca să nu râdă, dar tot avea o expresie destul de amuzată.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Sam Apr 05, 2014 11:20 am

Dietrich isi lasa atunci mainile sa cada pe langa trup, lasa un mic botic si se uita cu ochii blegi la ea.
- Chiar asa batran par?
O intreba pe un ton la fel de dulce ca el de parca iti venea mai mai sa-l pupi.
- Oh da, nu degeaba esti unchiul meu! replica Chris, ducandu-se imediat in spatele lui Vero cand il vazu pe Dietrich ca il privi imediat cu coada ochiului cand il auzi.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Apr 11, 2014 3:44 am

- Nu e vorba de bătrânețe! îngână ridicându-și palmele defensiv în aer, cu un zâmbet mic pe buzele rozalii. Doar mi s-a părut că semnați.
- Miss Subtilitate, mormăi pe o tonalitate foarte joasă, ca pentru ea.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Apr 11, 2014 11:00 am

Cand o auzi pe fata, Dietrich doar surase amuzat, intr-un mod mai aparte, intorcandu-se atunci totodata intr-o parte, astfel incat sa poata fi intre cele doua, sa-i vada de fapt pe toti trei, inclusiv pe Chris, care se aseza in stanga lui Vero si chicoti in sinea lui.
- Si, ce fac fetele? isi incrucisa el bratele la piept, pastrandu=si acel zambet jucaus pe buze, dar avand o privire mai patrunzatoare.
(gen http://data3.whicdn.com/images/60134243/large.gif )

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Apr 11, 2014 11:17 am

- Ei bine eu aveam parte de o baie în lac, dar plictisitoarea de Vero strică întotdeauna distracția... murmură Kat oftând fals și se ridică pe vârfuri, făcând o scurtă pirueta.
- Kid... fu tot ce șuieră Vero, dându-și ochii peste cap. Întrebarea mai bună era ce faceți voi aici?

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Apr 11, 2014 11:26 am

- Nu-mi raspunde cu aceeasi intrebare! replica Dietrich, strambandu-se atunci la ea. Noi am venit aici primii! Este locul nostru! adauga aratand cu degetul spre ea.
- Da, chiar asa! il completa Chris pe Dietrich, realizand ca totusi avea dreptate. Acest loc eu l-am gasit! Cum ati ajuns voi aici? isi propti atunci involuntar bratul drept pe umarul stang al lui Vero cum inca statea in stanga ei si isi miji usor ochii, uitandu-se cand la una cand la alta.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Apr 11, 2014 11:35 am

- Nu am știut că aveați monopol asupra locului, râse Kat scurt, având acel gen de râset delicat pe care ai fi vrut să-l tot auzi. Pur și simplu ne plimbam aiurea și am ajuns prin zonă și cum vremea era bună eu am făcut o baie și am zăbovit pe aici... continuă , ridicând nevinovată din umeri.
- De ce să n-o fac ? Deobicei într-o conversație ieși învingător dacă întorci cuvintele celuilalt împotriva lui. Bine, acum nu a funcționat, dar merită încercat, zâmbi și Vero, însă spre deosebire de șatenă mult mai impersonal și distant.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Apr 11, 2014 11:39 am

- Scumpo, ar trebui sa-ti schimbi atitudinea asta! o privi Dietrich de data asta cu un zambet mai jucaus pe Vero si se apleca usor in fata. Zambeste mai des, altfel ai sa racesti si tu de la gheata asta! adauga cu subinteles, atingand-o atunci cu buricele degetului pe varful nasului si continua sa zambeasca in acel mod.
La gestul lui Dietrich, Chris se dezlipi de fata si pufni in ras, scapand astfel si tigarea care era deja pe jumate stinsa la picioarele lui Vero.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Apr 11, 2014 11:42 am

Kat își acoperii gura cu palma, înfundându-și râsul. Mereu Vero fusese așa și se obișnuise cu ea, deși erau la poluri opuse, și i se părea amuzant felul în care Dietrich îi spusese asta destul de direct. Și ea o mai făcuse, dar cică încercase să facă pee subtila.
- Nu cred că te privește pe tine dacă răcesc eu sau nu, strâmbă bruneta din buze, prinzându-i încheietura ca să îi poată îndepărta degetul de pe nasul ei.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Apr 11, 2014 11:52 am

- Doar incercam si eu sa fiu dragut! ii raspunse Dietrich pe acelasi ton si in acelasi mod, tragandu-si atunci si mana din stransoarea ei. Si ai grija, Spartacus, abia ce am fost la spa! adauga pe un ton jucaus in timp ce-si duse teatral mana cealalta la incheietura si se freca usor.
- Oh Doamne! continua Chris sa rada, venind in cele din urma langa Katherine cu mana la burta, asta pentru ca Dietrich mereu avea acest efect asupra lui.
Putea oricand sa fie un bun actor, deoarece se descurca perfect, ii pica ca o manusa aceasta meserie, nu ca nu si-ar fi facut-o deja.
- Scuze, dar....el este Dietrich! ii spuse in cele din urma fetei, realizand ca nu-si prezentase "unchiul' amicei sale...cel putin asa o considera el pe Kat.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Apr 11, 2014 12:01 pm

Vero se uită inexpresivă când la unul, când la altul, pentru că nu înțelegea ce anume e de râs, dar nu comentă nimic, doar se dădu câțiva pași în spate ca și cum voia să le acorde spațiu, aprinzându-și după o țigară.

- E în regulă, îl asigură Kat, chicotind și ea. Eu sunt Katerina, îmi pare bine, zise către Dietrich, ridicând palma în aer.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Apr 11, 2014 12:23 pm

Dietrich se uita pret de cateva secunde la Vero. Vru sa deschida gura sa spuna ceva, dar o auzi pe Kat si totusi nu vroia sa piarda ocazia de a-i scapa vreo frumusete.
Asa ca se intoarse catre cei doi, ii privi scurt intr-un mod mai serios, dar inca facea partea din his acting, fapt pentru care in secunda urmatoare ii inflori inapoi zambetul si isi deschise larg bratele.
- Come here, you two! spuse cu o voce dragalasa ca de copil si sari apoi intre cei doi, cuprinzandu-i in bratele sale firave, dar puternice. (gen http://www.bestmusic.ro/_files/image/30-seconds-to-mars-gif-9.gif )
Chris era sa se 'inece" de la ras din cauza imbratisarii bruste, insa reusi sa-si treaca bratul drept pe dupa umerii lui si il batu usor pe spate.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Apr 11, 2014 10:47 pm

off: cand am vazut giff-ul ala aproape am cazut din pat =)))) i am so awesome

- O M G ! îngână, auzindu-se tot ca un chițăit, având o expresie comică.

Vero aproape se înnecă cu tutun, dar până la urmă lâsă un fir lung de fum să-i iasă printre buze în timp ce-i privea crucis pe cei 3, de parcă făcea cine știe ce.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Apr 13, 2014 8:20 am

off; stiu mi se pare super funny:)))

on:
Dupa ce-i stranse pe cei doi in brate, Dietrich le dadu drumu si isi relua pozitia, acea de a sta intr-o parte pentru a-i putea vedea pe toti trei.
- What? facu el intr-un mod la fel de funny si dulce. De parca cine stie ce am facut! completa dand usor la final din deget ca si cand i-ar fi certat, in special pe Vero ca s-ar fi gandit la prostii.
(gen https://31.media.tumblr.com/158df6ac9f4f6f44da2f860f82abe13f/tumblr_inline_mz540kBkW51roluh4.gif )
- O da! rase scurt si infundat Chris cand il auzi si se uita atunci spre Vero. Sper ca nu te gandeai la asa ceva! adauga trangand apoi din tigare.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Apr 16, 2014 11:24 am

- La ce ar fi trebuit să mă gândesc? ridică ea o sprânceană, deși avu un moment în care îmbrățișarea aia în mintea ei ar fi fost numai bună de gay-fest dacă nu era și Kat în ecuație.
Katerina își astupă buzele rozalii cu palma și râse înfundat, i se părea totul prea comic și ea era o persoană care trăia clipa, deci era imposibil să nu se amuze pe baza scenei.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Apr 16, 2014 9:54 pm

Il amuza si pe Dietrich situatia, fapt pentru care nu se putu abtine sa nu rada.
- Ce comica e prietena ta! spuse Dietrich cand rase si apoi ii puse palma stanga pe spatele Katerinei. Or maybe, she wants a bit of this...adauga el la fel de amuzat, intorcandu-se in acel moment spre Vero si se " dadu " la ea.
- Oh yeah baby, you can keep your hat on! spuse Chris la gestul lui Dietrich, amuzandu-se si el.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Joi Apr 17, 2014 11:07 am

- Daa, știu, are un umor incredibil, chicotii Kat, chicotitul ei sunând mai degrabă ca un chițăit amuzant al unui șoarece.
Vero rămase serioasă, se pare că era singura de acolo care nu se amuza așa de tare, pentru că defapt nu găsea nimic amuzant la aceea situație spre deosebire de prietena ei.
- Sorry, you re not my type, even if you seem to believe that you re everyone s type.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Apr 20, 2014 9:59 pm

- Aaah! facu el intr-un mod teatral, ducandu-si degetele la gura. But how can you say that? I never ever said that about myself! adauga punandu-si apoi palma pe piept in acelasi mod comic si teatral. Why are you so mean? incheie uitandu-se cu niste ochii blegi la fata.
Acest lucru il facu pe Chris sa pufneasca pur si simplu in ras, deoarece nu se mai [utea abtine...asa reactiona mereu la scenele lui Dietrich.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum