Missed the days with black shadows

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Missed the days with black shadows

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Feb 28, 2014 6:05 am

ooc: am acordul lui Lunatic ca personajul meu sa lucreze aici. topicul nu e privat, doar ca evident nu pot apare decat personaje care lucreaza si ele aici, am zis sa mentionez.

Era o dimineață destul de întunecată din cauza ploiii, lucru care nu o împiedica pe Emily să aibe un zâmbet când intrase în sediu. Se întorsese la muncă în sfârșit cam pe același post și era foarte mulțumită. Salută lumea pe care o întâlni în drumul spre lift și cu o cafea în mână, luată de la automat , apăsă pe butonul de chemare a liftului.

Em: http://diariodeunatelefila.files.wordpress.com/2011/03/paget-brewster-en-el-set-de-mentes-criminales.jpg

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Missed the days with black shadows

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Mar 02, 2014 8:58 am

off: eu am intrebat la Ask Character daca noua imagine a lui Tobey apartine cuiva si daca cumva il ai tu, just let me know

on:
Erau orele la care majoritatea angajatilor incepea sa vina. Mai erau cativa care inca venisera mai devreme cu cateva minute sau cei care lucrau de noapte si intr-o ora - doua trebuia sa plece, insa doar o persoana venea mai devreme decat ar fi trebuit....cine il cunostea deja, ar fi zis ca sediul CIA este a doua casa a lui.
Prin urmare, aceasta "bufnita" ratacita era Tobey. Desi se schimbase mai mult fizic, la caracter era cam acelasi Tobey, pin de compasiune, doar ca acum parca mai scapase de atitudinea acea "naiva", ca si cand ar fi fost un tocilar, acum parca totusi parea putin mai sigur pe sine.
Cu parul mai nuantat, chiar putin mai lung fata de cum il avea inainte, aratand astfel chiar mai dragut cu noua infatisare, imbracat in uniforma lui de laborator si cu dosarul la brat, acesta mari pasul cand vazu usile la lift deschise pentru a-l prinde. Cu cateva minute in urma, acesta fusese sa compare anumite rezultate si acum vroia sa anunte mai departe la sefii lui.
- Stai asa, vin si eu! striga Tobey alergand usor pe hol spre lift, asta pentru ca nu avea voie sa fuga.

Tobey
http://www.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20080811/300.gubler.criminalminds.081108.jpg
outfit
http://3.bp.blogspot.com/-3oYi-Ny1ST0/UIkl_0y2bVI/AAAAAAAAdpM/Js30g4qR7wE/s1600/zach+braff.jpg

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Dum Mar 02, 2014 9:12 am

off: oh vai :X Matthew. il avea Seig Heil, fuseseră și împreună :)).

Emily intrase în lift și aproape că apăsase pe butonul de la etajul la care trebuia să ajungă, însă auzi vocea unui tânăr întârziat. Întise repede mâna și bloca lifttul să nu se închidă, având suficientă forță să facă asta.
- Intră repede! îl grăbii totuși pe tânăr.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mar Mar 04, 2014 8:53 am

off: a da? n-am stiut:))) eh acum c;est la vie, it's a brand new name

on:
Tobey intinse si el repede bratul pentru a o ajuta pe fata sa-i tina liftu si cum usile se retrasera, acesta intra imediat in lift.
- Multumesc!
Ii spuse acesta, incercand sa-si traga sufletul cand usile se inchisera.
- La ce...etaj mergi? o intreba el inca respirand greu cand se uita apoi spre ea.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Mar 05, 2014 10:44 pm

- Cu plăcere... murmură privindu-l oarecum amuzată, continuând în mintea ei cu cu un „cred” și spunându-i apoi numarul etajului. Îi fusese dor să lucreze la laborator și abia aștepta să îl vadă pe acesta, bănuind că există destul de multe diferențe în ceea ce privește aparatura.

Ultima editare efectuata de catre Rogue. in Lun Mar 10, 2014 12:56 am, editata de 1 ori

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Mar 06, 2014 8:45 am

off: ar fi trebuit sa scrii totusi si numarul etajului ca asa nu pot sa-mi dau seama unde merge fata :))) dar ma rog, zicem ca neah, mergeau la acelasi etaj atunci, to bet the boss for the first day:))

on:
- Super! Si eu tot la ultimul merg! Am nevoie sa vorbesc cu seful in legatura cu ce am aflat la laborator, plus ca instalatia electrica cam are probleme, palpaie un bec si.....
Incepu Tobey sa turuie ca un elev care era in prima de zi de scoala si foarte entuziasmat sa-si vada colegii, dar se opri brusc cand realiza ca vorbea prea mult, like a maniac.
- Imi cer scuze! Eu sunt Tobey...spuse intinzand mana spre ea. Esti noua?

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mar 10, 2014 12:58 am

Pe Emily aproape că o bufni răsul, dar nu din realitate. I se părea foarte amuzant cum tipul putea vorbii așa de repede, ea fiind genul de persoană care vorbea rar din cauză că folosea cuvinte puține. Realiza acum cât de monosilabică și plictisitoare putea fi uneori...
Zâmbi finuț și îi prinse mâna destul de ferm, din obișnuință. Mereu lucrase alături de bărbați mai mult și era obișnuită cu aceea strângere fermă când făcea cunoștiință cu ei.
- Emily Prentiss. Să zicem că... într-un fel da, sunt nouă.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum