Wanted adds [cereri personaje]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Wanted adds [cereri personaje]

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Feb 12, 2014 3:19 am

sper ca e okay ca am facut acest topic, deobicei exista pe alte forumuri si am zis ca poate va fi de folos si aici eu una am fost lasata balta de unele persoane si atunci as avea nevoie de anumite personaje noi pentru niste personaje ale mele deja existente, la care trebuia sa fie un anumit plot in rpg :]]
deci:

1. Nemo + Anna

ideea e luata dintr-un film. eu il am pe Nemo si as avea nevoie de o Anna (Juno Temple). parintii lui Nemo se despart cand el are varsta de 15 ani si se muta impreuna in casa viitorului tata vitreg. acolo Nemo o intalneste pe viitoare lui sora, Anna, insa se indragosteste de ea si o urmeaza orbeste in tot ce face. el mai cuminte, ea mai razvratita, invata sa faca "prostii" de la ea gen drugs si altele.

2. Keith + Natalie

o am pe Natalie, am nevoie de Keith [Jesse McCartney]. Keith este un tip ciudat si misterios care ajunge sa fie partenerul de laborator al lui Natalie. ea este populara, pe cand el invizibil. o face sa se indragosteascca de el si sa-si insele iubitul, distrugandu-i viata. face toate astea pentru ca sufera de o boala incurabil si e frustrat sa o vada pe ea cu o viata fericita si perfecta.

voi mai revenii, deocamdata pe astea le-as vrea in mod expre. :]] puteti posta si voi orice ati avea nevoie, personaje noi, nu neaparat pentru cuplu , puteti cere orice - frati, surori, dusmani, anything ^^

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Wanted adds [cereri personaje]

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Feb 12, 2014 8:13 am

first, ti l-am mutat eu la Sugestii; pentru subiecte de genul pune-le la Sugestii, te rog! mersi
si doi, ce pot spune, este...interesant, dar nu mi se pare ceva , cum sa spun mai potrivit, un "must have", adica nu poti obliga pe cineva sa-si faca un anumit personaj doar pentru ca ai tu nevoie de cineva, de o "completare".
din punctul meu de vedere, completarea respectiva ti-o faci in asociere cu personajele deja existente, iti creezi tu legatura, daca intelegi ce vreau sa spun, gen exemplu: Mikami al meu o sa fie iubitul lui Natalie a ta, la care tu deja vroiai un iubit al ei, cautai un "Chris", dar acel Chris este de fapt Mikami al meu, daca intelegi ce vreau sa spun.
oricum asta e doar punctul meu de vedere, cum am spus, sper ca m-am facut inteleasa si sper ca nu este nici o suparare
acum mai depinde si de ceilalti!

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum