Wind of changes

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Wind of changes

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Feb 19, 2014 9:00 am

- Christian, Joe...spuse Ryan cand ii servi atunci pe cei doi cu bauturile respective, dupa care ciocni iar cu dansi pe rand de data asta. Cheers! adauga cand se puse pe scaunul sau si bau din paharul sau.
- Sincer, da! ii raspunse Roselyn zambind lui Joe, asta pentru ca ea chiar se simtea bine si nu avea de ce sa simta intr-un mod aparte, din contra se uita chiar fericita la Christian.
Christian ii intalni privirea, uitandu-se in acelasi mod la sotia lui si chiar cand deschise gura sa spuna ceva...
- Dar asta nu inseamna ca o sa fie si ultima! veni imediat replica lui Ryan, razand in timp ce bau iar din coniacul sau.
Cand il auzi, Christian doar clatina din cap amuzat cu un mic suras pe buze. Nu era din cauza la ce spusese, ci mai mult de modul lui, de .. Ryan, pentru ca fiind luat de alcool, chiar te facea sa razi, avea acea fata comica.

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Dum Feb 23, 2014 7:10 am

Scarlett continua sa stea in acea pozitie ciudata si-si scosese pentru o clipa telefonul pentru a vedea daca o cautase cineva.
J: - Niciodata sa nu spui niciodata, il completa Joe pe Ryan.

( Raluca, adica eu, in varianta animata)
Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 09/01/2011
Mood Our backs are now against the wall? Listen all y'all, it's a sabotage

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Feb 23, 2014 9:13 am

- Dar hai sa nu fim rai! continua Ryan la fel de zambaret, luandu-l atunci pe Christian de gat. Si, ce-ai de gand sa oferi ca "recompensa" pentru sotia ta? adauga el, facandu-i atunci cu ochiul lui Joe, semn ca Ryan ar fi vrut s-o "fure" la miezul noptii.
- Poftim? se uita Christian chioras la el, asta pentru ca nu intelesese mesajul.
Roselyn clatina din cap amuzata, asta pentru ca prinse unde bate Ryan, dar chiar atunci aparu Heath la masa lor.
- Aici erai, don'soara! o prinse de brat pe Roselyn si o ridica de la masa.
Si dupa cum arata, era si el prins de la alcool. Bine, nu era inca beat in adevaratul sens al cuvantului, dar era oricum ametit.
- Ce mireasa sta in trening? Hai, hai sa ne schimbam!
- Ce, poftim? Heath! replica ea amuzata, dar deja era prea tarziu, deoarece blondul o trase dupa el.
- Deci....furam mireasa? spuse atunci Ryan cand se intoarse spre Joe, atat cat sa-l auda doar el si avu acel zambet complice.

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Mar Apr 15, 2014 7:45 am

- De ce nu? spune ii spune Joe zambind usor uitandu-se spre Scarlett care furase deja alt pahar de sampanie. Ce zici Scarlett, vrei sa furi mireasa?
Aceasta se stramba usor si dupa un moment de gandire
- De ce nu? Stiu eu un club foarte dragut pe undeva prin zona.

( Raluca, adica eu, in varianta animata)
Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 09/01/2011
Mood Our backs are now against the wall? Listen all y'all, it's a sabotage

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5