Hey strangers ;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hey strangers ;)

Mesaj Scris de Elfiee la data de Mier Sept 04, 2013 2:39 am

Sunt Ioana...dar porecla mea si "numele meu de suflet" este Elfie [ sunt o elfa :)) ]
Nu prea stiu sa ma descriu,as prefera sa ma intrebati si va zic direct ce vreti sa stiti. Dar o chestie sigura si din inima mea este faptul ca actorul si actrita mea preferata [and the couple,actually] sunt Johnny Depp si Winona Ryder. I think they were the best couple and the cutest. That's why I choosed to play with W.
...well,that's it guys. ask me if u want to know smth about me,i'll answer with pleasure.

goodbye.

Elfiee

Data de inscriere : 04/09/2013
Varsta : 21
Mood heaven is where make up is

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Hey strangers ;)

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Sept 04, 2013 3:07 am

si se pare ca sunt za first one:D
well hello there:) first, din cate am inteles, daca vrei sa joci cu Winona, vezi ca din pacate deja este luata de catre Anne, trebuie sa vorbesti cu ea in caz de ceva, iar Johnny is mine and i don't share it, sorry
asa, back to the basic, first nu uita de reguli, de personaje, bla bla, chestiile de rigoare, u know it:)))
in rest, ce pot zice, sper sa-ti placa forumul, have fun here, poate iti faci si noi prieteni si...where are u from?:D si ce muzica asculti?

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Elfiee la data de Mier Sept 04, 2013 3:19 am

Hey,thanks!
Well, e ok. ^^" O sa vad ce-o sa fac...vorbesc cu Anne, oricum pe Johnny nu-l voiam. :))It's hard to be a man , ya' know.
Anyway,ehm.. Sunt din Braila. Dar pana incepe scoala,poate mai mult,locuiesc la matusa mea in Craiova. :c Ascult cam orice, rock/metal/rap/hip hop si subgenurile acestora, dar dand la o parte maneaua,&all other shits. ^.^ Thanks again c:

Elfiee

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Sept 04, 2013 3:25 am

that's nice:) Braila e un oras dragut. Verii mei au o cunostiinta acolo de unde culeg strugurii in toamna si face un vin asa buuuuuuuuuuuun si am avut si un boyfriend din Braila, care semana cu Mille Petrozza, solistul formatiei Kreator...oricum ideea e ca i like Braila
si danke ca mi-ai raspuns, pentru ca si eu cam ascult la fel ca tine, toate genurile de rock si rap, dar si muzica veche/clasica, nothing else
and btw, imi plac avatarul si semnatura ta si dupa ce m-am uitat putin pe google dupa ce ai zis tu, sa stii ca intr-adevar Winona si Johnny chiar fac un cuplu minunat

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Elfiee la data de Mier Sept 04, 2013 3:28 am

Oh,eu cred ca sunt perfecti. c: I don't know, relatia lor si felul in care vorbeau unul despre celalat si toata iubirea lor..Nu ai cum sa nu-i adori. ^.^
Da, Braila e fain. Si vinul e si mai fain,desi imi place JD-ul mai mult...si gin-ul. [ daca citeste tata asta, o sa fle cine i-o golit sticlele,ioi ] . :))

Elfiee

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Mier Sept 04, 2013 3:47 am

loooooooooool, de ce ar cine tatal tau asa ceva?:)))
oricum eu am baut cu varul meu doua cani de vin fiert adus din braila si l-am baut cu lingurita si deja ni se invarteau ochii in cap:)))
si ca tot mi-ai zis ca fumezi, ce tigari fumezi, asa din curiozitate? nu-mi spune ca Kent:))))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Sept 18, 2013 9:57 am

lool . Craiova & Braila, reeally ?? :]] in Craiova locuiesc eu, si bunicii mei sunt din Braila si ma duc in vacante acolo, coiiiincidenta, just saying xD
pai bun venit, have fun si ne vedem la un rp daca vrei <3

ps: scuze ca am raspuns asa greu la PM, am avut niste probleme.

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum