We're perfectly togheter

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: We're perfectly togheter

Mesaj Scris de DarkAngel la data de Joi Feb 20, 2014 7:59 am

-Nu crezi ca ii vom pune in pericol si pe ei?Daca cei doi doar sunt aici sa colecteze informatii...?Daca ii ducem exact la fratii tai,asa vor afla si mai multe despre ei si va fi si mai rau.Eu spun sa mergem pe planul meu.Daca se intampla si ne vor ataca,incat chiar sa nu le facem fata,ne vom teleporta la tine acasa.Te rog...vreau sa fiu si eu odata folositoare nu numai sa fiu aparata,ii raspunse aceasta ducandu-si una din maini pe obrazul lui mangaindu-l zambind slab.

But don't you know you're wasting your time? ...
DarkAngel

Data de inscriere : 19/01/2013
Varsta : 20
Mood Bored...

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Joi Feb 20, 2014 8:41 am

- Am zis nu, Sylvie, care parte nu ai înțeles-o ? i se adresă de data asta mai aspru și înainte ca ea să mai apuce să zică si alte proteste o prinse de braț și dispăru cu ea de acolo, apărând în camera lui.
- Avem probleme! urlă în gura mare, știind sigur că cel puțin Char era acasă.

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Sus In jos

Mesaj Scris de DarkAngel la data de Vin Feb 21, 2014 2:40 am

Tanara nici nu mai vru sa mai spuna ceva.O durea faptul ca nu are incredere deloc in ea.Nu voia sa fie precum o muritoare neimportanta,care doar sa fie aparata si a ii se faca toata mofturile ca o printesa alintata.
Se refugie langa fereastra,fii cu ochii in patru atenta la orice miscare.Cei doi i-ar fi putut urmari.Chiar daca erau acum in alt loc,inca se puteau lua dupa mirosul celor doi,iar acest lucru o ingrijora pe fata si mai mult.

DarkAngel

Mood Bored...

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Lun Mar 10, 2014 7:16 am

- Charlotte ! strigă ceva mai pronunțat, ducându-se în camera tinerei.

Pe de altă parte se auziră câțiva pași mai ezitanți și Tessa se uită blândă la tânără.
- Ce s-a întâmplat, de ce țipă nebunul ? făcu ea semn cu capul spre locul unde dispăruse Axel.

T: http://data1.whicdn.com/images/103606169/large.jpg

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de DarkAngel la data de Lun Mar 10, 2014 7:25 am

Zambi vag cand vazu ca persoana respectiva era Tessa.
-Poveste lunga,raspunse aceasta oftand si gesticula din maini enervata de comportamentul lui Axel.
-Eram la mine acasa si dintr-o data la fereastra a aparut o umbra si eu curioasa m-am dus sa ma uit si umbra s-a dovedit a fi un adversar cu care ne-am mai confruntat in trecut si i-am zis lui Axel sa mergem sa il infruntam,dar el nu,nu,ca cica se teme sa nu patesc ceva.Dar eu i-am zis ca aveam un plan si sa actionam dupa ala,ca ar fi mers totul ok, si da...iata-ne aici...raspunse nervoasa fara oprire,venindu-i sa ii dea cu ceva in cap Lui Axel cand isi aminti ca nu vru sa faca cu dorise ea.
Poate nu erau sansele atat de mari de castig,dar se saturase sa fie mereu protejata.

DarkAngel

Mood Bored...

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Apr 02, 2014 7:53 pm

Tessa ascultă tot ce îi zicea tânăra și îi făcu semn să o urmeze în bucătărie. Chiar dacă erau vampiri și evident se hrăneau cu sânge aveau unele chestii în bucătărie ca să nu trezească suspiciuni celor care veneau la ei în casă.
Scoase dintr-un dulăpior ce avea nevoie pentru a pregătii un ceai și după ce-l termină i-l întinse cu zâmbetul pe buze.
- Uite cum stă treaba... Axel e cam căpos așa de felul lui și te iubește, de aia te vreau în sigurață. Nu interpreta gestul lui altfel decât trebuie, a fost clar unul de afecțiune, de protecție.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de DarkAngel la data de Sam Apr 05, 2014 4:00 am

-Stiu,Teresa,stiu ca face asta doar sa ma protejeze,dar trebuie sa inteleaga lucrul asta.Nu pot fi protejata mereu.Trebuie sa stiu sa ma apar singura.Si iti spun ca planul ar fi functionat,fiindca Axel nu e slab,dar el face totul dupa cum vrea el,fara macar sa ma asculte.
-Te pot intreba ceva?Cum e viata de vampir...?Stii,Axel mi-a propus sa devin vampir,dar nu as vrea sa imi lipseasca viata asta...raspunse cu o privire trista sorbind o inghititura din ceasca de ceai,invartind usor lichidul in ea,fara sa il verse.

DarkAngel

Mood Bored...

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mier Apr 09, 2014 11:22 am

- Depinde ce îți dorești de la viață.. îi răspunse Tessa cu toată sinceritatea posibilă. Privește-ne pe mine și pe Charlotte, ne priește foarte mult viața de vampir și la fel e și în cazul fraților noștrii. Eu îmi doresc să fiu mereu frumoasă și să nu îmbătrânesc, iar vampirismul îmi oferă asta. Char își dorește multă putere pentru a-i extermina pe cei ce-i stau în cale... și fiecare are ceva care vampirismul îi îndeplinește și de aia nu se plâng...dar viața de vampir îți răpește multe lucruri. Dacă... ești genul de persoană care vrea o familie cu mulți copii.. .știi bine că dacă devii vampir nu ei putea avea niciodată unii și adopția nu e deloc același lucru.

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de DarkAngel la data de Dum Apr 13, 2014 7:46 pm

-Normla,m-ar bucura si pe mine sa stiu ca imi pot pastra corpul asta pentru totdeauna si sa ii omor pe cei ce n vor raul,dar in relatia mea cu Alex mi-as dori sa avem si noi ca orice cuplu un copil,sa ne bucuram ca suntem parinti si ca traim.Si totusi prma data cand i-am zis ca nu vreau sa fac asta,a ramas suparat,uimit nu stiu cum sa explic.
-Faza e ca daca eu raman asa imbratranesc si ma va pierde..E o decizie grea stii...

DarkAngel

Mood Bored...

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus