Neaţa, lume!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Neaţa, lume!

Mesaj Scris de Diavola la data de Dum Mar 24, 2013 2:52 am

Bună, dragilor! Mă numesc Andreea, însă îmi place să mi se spună Deea, Reea, Reeah, Medeea, depinde de persoanele care mi se adresează. Am citit regulamentul şi nu vor exista prea multe conflicte pe această temă.
Nu promit să fiu cine ştie ce activă, pentru că sunt clasa a VIII-a şi am un examen la sfârşitul anului şcolar, plus că matematica este o mare problemă pentru mine.
Am paisprezece anişori, îmi place să scriu şi să ascult muzică. Îmi plac şi fizica şi chimia, chiar dacă nu învăţ prea mult la ea, ador să ştiu toate acele reacţii. Hm, istoria mi se pare palpitantă şi am făcut o pasiune pentru Hitler de acum un an.
Citesc şi ficuri şi sunt o persoană greu de impresionat. Cartea mea preferată este Eve de Anna Carey, apoi ar fi Fiul Risipitor de Radu Tudoran.
Nu sunt deloc satanistă, chiar dacă nick-ul v-ar fi putut induce în eroare. N-am nimic cu niciun tip de om şi chiar îmi place comunicarea şi să cunosc mai multe persoane, însă nu dau importanţă la detalii prea... amănunţite.
Aştept să văd dacă mai aveţi întrebări la adresa mea. Vă doresc o zi bună şi toate cele bune!

Diavola

Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 26

Vezi profilul utilizatorului http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum

Sus In jos

Re: Neaţa, lume!

Mesaj Scris de Rogue. la data de Dum Mar 24, 2013 3:01 am

hei, bine ai venit <3 have phun and make friends :]
cred ca te stiu de pe forumul lui Timmi, dar nu bag mana in foc :]]

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Diavola la data de Dum Mar 24, 2013 3:05 am

Da, este foarte posibil să mă ştii de acolo, eu tot de acolo te ştiu. :)) Am cont pe numeroase forumuri, vreo o sută, peste posibil. :)) Însă nu sunt activă pe toate. Mulţumesc pentru întâmpinare.

Diavola

Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 26

Vezi profilul utilizatorului http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Mar 24, 2013 11:41 pm

welcome
well ce pot spune decat ca de obicei, follow the rules, make a character si have fun here

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Joi Mar 28, 2013 11:05 am

Welcome and have fun! Apropo, esti draguta daca te rog frumos sa imi mai trimiti si mie prin mp niste forumuri rpg active?

Cand nu mentionez nimic postez cu Invader Lamu. Cand postez cu un alt personaj intotdeauna voi mentiona numele sau.

Invader Lamu
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: