Păi bună

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Păi bună

Mesaj Scris de Eileen. la data de Mar Apr 10, 2012 2:51 am

Nu prea ştiu cum să încep, dar aşa..(să nu par nepoliticoasă) eu sunt Irina aka Irenne/Kira/Eileen.
Nu am avut multe tangenţe cu forumurile, deci sunt o începătoare. De doi ani cânt la pian şi de o lună m-am apucat de chitară.
Ăh..după cum aţi văzut, am mai dat târcoale forumului, dar acum că sunt în vacanţă (Slavă Cerului) m-am gândit şi să mă apuc de postat şi dacă reuşesc, să vă readuc forumul la viaţă, fiindcă după cum observ, a cam..murit. o.o Nu am dreptate?
Oricum. Vârsta o vedeţi şi la profil. Ascult muzică clasică, rock...şi metal şi...ador să merg la teatru, la cinema şi privesc cum Ţâcu (motanul meu) se iubeşte cu posterul Led Zeppelin. Da, da, da, da, citesc , vorbesc franceză, germană şi engleză (şi română) şi nu, nu sunt cea mai romantică tipă pe care aţi întâlnit-o.
Fie. Aştept întrebări.
Eileen.

Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 22
Mood Photoshoots and others

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Păi bună

Mesaj Scris de Absinthion la data de Mar Apr 10, 2012 4:10 am

Bun venit! Imi pare bine sa te cunosc, Irina. Sper sa te simti bine aici, alaturi de noi.
In materie de muzica, se pare ca avem aceleasi gusturi (desi mai tind uneori spre cea asiatica) si mie imi place sa merg la teatru, tinand cont ca mama mea lucreaza acolo xD buun, intrebari ..
1. Ce pasiuni ai?
2. Ce te fascineaza in mod deosebit?
3. Artisti, carti, filme favorite?
Si cam atat, cred.. pe moment. So, bun venit inca o data si sper ca ne vom intelege bine!

❥ i couldnt spill my heart
Absinthion
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum