Discutii despre orice

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Discutii despre orice

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Feb 13, 2014 8:25 am

si mie mi s-a pus pe pata pe Anne hathaway, acum este si ea una din actritele mele preferate...nu stiu are ceva asa...dulce si funny in ea, mi se pare foarte simpatica si naturala si frumoasa.....si din cate filme am vazut eu cu christian bale si am vazut muuuuuuuuuuulte, cel mai placut mi-a placut cum i-a stat cu ea, ma refer ca virgula cuplu :))) si cu Kate Beckinsale, cu toate ca o prefer mai mult pe Kate decat pe Anne, dar ii sta mai bine cu bruneta sau poate unde am eu o obsesie pentru brunete :)))
asa si cum ziceam, cum mi s-a pus pata pe ea, o s-o mi-o fac personaj, deoarece stiu userull care a folosit-o si n-a mai intrat demult pe forum, dar ma inteleg bine cu ea si daca se vca reintoarce ofc ca i-o inapoiez:)
'till then imi iau dreptul s-o folosesc ca vreau si ca pot :)))

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Joi Feb 13, 2014 8:41 am

imi place cum gandesti :]]] eu recunosc ca singurul film pe care l-am vazut cu Anne este vestitul Devil wears prada :-? defapt mint, mai era si ala cu razboiul mireselor or smth

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Feb 13, 2014 8:49 am

eu le-am vazut pe amandoua si nu numai si Les Miserables si Alice in Tara Minunilor cu Johnny Depp si The Dark Knnight Rises si mai multe, nu-mi mai vin acum in minte:))) dar chiar imi place cum joaca si cum am zis, are ceva placut in ea, chiar imi place de ea si am vazut-o si la interviuri sau night show-uri e super funny tipa, mi-ar placea sa o am ca best friend, pe ea, pe Kate Hudson si Sandra Bullock....par genul cu care te-ai distra maxim
cel putin eu mereu am chestia asta, cand am un actor care imi place foarte mult deja imi fac o imagine cu el cam ce-ar putea fi, if u know what i mean, like bro's, sisters, bestfriends, lovers, etc...:)))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Joi Feb 13, 2014 8:56 am

prietenul meu cel mai bun imaginar e James Franco =)) cand i-am zi lui mama a zis ca sunt o cauza pierduta, deci te inteleg perfect <3

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Sam Feb 15, 2014 10:23 am

Realizarea vietii mele: am comanfdat un "Cosmo". Viata mea e completa, bine, a fost completa dupa Blue Lagoon

( Raluca, adica eu, in varianta animata)
Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 09/01/2011
Mood Our backs are now against the wall? Listen all y'all, it's a sabotage

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Mar Feb 18, 2014 3:17 am

cine imi recomanda si mie niste filmeeee? de orice fel, daarrr as prefera cu actori cunoscuti, adica deliciul meu la filme e sa vad actorii pe care ii stiu cum joaca :]]

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Vin Feb 21, 2014 2:21 am

Hmm, din filmele pe care le-am vazut eu-ti recomand The Shawshank Redemption ( Morgan Freeman si Tim Robbins), Se7en ( M. Freeman si Brad Pitt), Inglorious Basterds ( Brad Pitt, Christoph Waltz, Diane Kruger, Michael Fassbender, Melanie Laurent si Til Schweiger), Django Unchained ( Christoph Waltz, Jamie Foxx si Leonardo DiCaprio), Drive ( Ryan Gosling), Push ( Chris Evans, Dakota Fanning), 50/50 ( Joseph Gordon-Levitt si Seth Rogen)
Siiiii din lista mea de filme pe care vreau sa le vad: American History X ( Edward Norton).

Se poate zice ca sunt obsedata de filme/seriale ( am vazut peste 338 de filme si peste 62 de seriale). Oricum, astea nu sunt comedii ( bine, 50/50 are si asa...un aer de comedie), sunt drame, etc. etc.

( Raluca, adica eu, in varianta animata)
Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 09/01/2011
Mood Our backs are now against the wall? Listen all y'all, it's a sabotage

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Mar 09, 2014 3:09 am

le-am vazut si eu pe cele mentionate, mai putin pe cele doua, Push si 50-50, dar restul sunt misto si merita, in special American History X si primele doua, Mr.Freeman joaca genial.

si eu sunt a maniac cu filmele in mod special si apoi cu serialele.
insa de curand m-am apucat iar de Dr.House, il da pe Euforia si n-am pierdut nici un episod.
il ador pe omuletul asta, eu si sormea suntem moarte dupa Hugh Laurie, ni se pare un geniu si ce mi se pare si mai tare este faptul ca tatal lui a vrut ca el sa se faca doctor, insa el a vrut sa fie actor si sa se ocupe de muzica si a facut toate cele trei prin serial. Chiar nu stiam ca el in realitate chiar stie medicina si cica asta din cauza serialului.
Imi pare rau ca s-a lasat acum de actorie si se dedica doar muzicii, dar pe de alta nu-mi pare rau, deoarece canta super. Mereu am ascultat si ascult genul lui de muzica, blues, iar el canta genial si la chitara si la pian.
I'm in love (again) de Dr.House!
azi a venit salvarea la bunica mea si ii zic mamei "poate vine dr.house", la care mama "cine???" =))))))
uffff, mai degraba eu am nevoie de un doctor :)))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Vin Mar 21, 2014 12:59 pm

oh uitasem ca scrisesem aasta aici xD
multumesc frumos pt recomandari :*
sper sa reușesc zilele astea sa vad din ele@-)

she is Katherine.
she loves to play games.
Rogue.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum