Discutii despre orice

Pagina 12 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Discutii despre orice

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Joi Aug 22, 2013 10:39 am

Like i said, for me all are out:))) i just want Christian Bale:D ufffff frumusetea mea:))) si nu pot sa cred ca tocmai ce am citit un articol din 2012 cand christian bale a zis ca isi doreste multi copii cu multe femei....dafuq????:)))) cu toate ca mi'ar placea sa fiu una dintre acele femei, again....dafuq???:)))
si ce ciudat mi se pare sa stai pe forum de pe telefon, ma enerveaza ca nu merge deloc chat'ul de pe el si acum incerc sa vad daca pot da copy paste la linkuri, ca de exemplu sa arat o poza here:)))
anyway eu si telefonul meu inca adoram sa ne descoperim unul pe altul:)))
aaaa si tocmai am vazut scary movie 5! Ce pot spune, a fost funny, dar nu genial, nu se compara cu celelalte parti....se putea si mai bine:D

This hurricane is chasing us all underground.

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 28
Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Vezi profilul utilizatorului http://orasul-intunecat.forumhit.ro/forum

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Joi Aug 22, 2013 11:31 am

Mie-mi merge de pe telefon super bine chat-ul :-??/ Am probleme cand incerc sa dau scroll pe chat, in rest e ok, ah, si alta problema de pe telefon ar fi faptul ca atunci cand scriu literele apar in reluare.

( Raluca, adica eu, in varianta animata)
Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 09/01/2011
Mood Our backs are now against the wall? Listen all y'all, it's a sabotage

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Ultimate Wulf la data de Joi Aug 22, 2013 12:41 pm

Stiati ca azi se presupune ca vom muri ? :)) 
Cica e o apocalipsa din asta, provocata de soare/caldura; sunt destul de curioasa in legatura cu treaba asta. Sincera sa fiu, nu prea cred:)) I mean,would be to weird to die...like that:)) Prea scenariu de film,si de altfel, eu nu cred ca poate sa stie cineva exact momentul si data cand se va intampla.

“You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.”

'Hell, they say, is paved with good intentions'

Ultimate Wulf

Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 24
Mood brilliant!

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Joi Aug 22, 2013 10:52 pm

Eu nu stiu de vreo apocalipsa solara, stiu ca e explozie solara sau furtuna, nu stiu ce, si afecteaza persoanele sensibile. Gen pe mine ma doare mai tare capul si spatele decat in mod normal.
Eu oricum sunt sigura ca nu o sa mor de apocalipsa, ci de cancer sau ceva de genul. Stiu ca suna lame, dar am eu sentimentul asta dubios in mine ( bine, acum 1 an eram 100% sigura ca am o tumora in cerebel...si iata ca problema mea e o coloana foarteee stramba).

Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Vin Aug 23, 2013 5:27 am

pe mine ma lasa rece chestiile astea cu apocalipsa, it can blow me, scuzati expresia :))))

si.....IT"S OFFICIAL!!
S-a desemnat urmatorul Batman, am auzit si la televizor si la radio!!!
Ben Affleck va juca rolul lui!!
Mi se pare.....weird! Adica nu zic ca nu l-ar juca bine, pentru ca a jucat in Daredevil, care aducea putin a Batman si are sarmul ala aparte si constitutia, dar totusi mie putin cam greu sa-l vad Batman.
oricum mie mi-a placut Ben Affleck mereu cum a jucat si cum arata, mai ales in Pearl Harbor si chiar imi pare rau ca nu mai cu Jenifer Lopez ca le statea bine impreuna, dar revenind....
hmmm el , batman.....can't wait to see sa vedem ce-i de capul lui! :)))
oricum ma bucura faptul ca totusi cel care face filmul l-a ales, doar el stie mai bine cine se potriveste rolului si nu publicul :))))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Mood I always seem to find myself fighting the law of equilibrium, the great leveling force that brings things to the mean and takes the 'cartoonishness' out of life. Perhaps I am doing a very unnatural thing. If Einstein were still alive I would ask him about it.

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Vin Aug 23, 2013 9:07 am

Mhm, eu credeam ca dupa Argo nu o sa mai aleaga proiecte....comerciale.

Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Sam Aug 24, 2013 4:56 am

Asa cum sunt iar de pe za phone si chat'ul nu merge, i will say it here:D
HAPPY B-DAY ANNE!!!! SA AI PARTE DE TOT CE'TI DORESTI SI SA TE DISTREZI IN CONTINUARE CA ZIUA NU S'A TERMINAT:D
si sa share'uiesti cu noi some cake:)))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Rogue. la data de Sam Aug 24, 2013 5:06 am

multumeesc frumos :*

am o poza cu tortul, probabil o voi incarca pe fb mai tarziu ! :]]

she is Katherine.
she loves to play games.
and she is sooo seductive.
Rogue.
Admin
Admin

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood iritata in general. plina de energie tot timpul !

Sus In jos

Mesaj Scris de Alex B. la data de Dum Aug 25, 2013 5:51 am

Daca tot sunt discutii despre orice, am sa pun o intrebare. Nu stie nimeni serial cu "lunatic asylum" ? Fix asta cautam pe google. :)) Sau un film, am nevoie de inspiratie pentru versurile unei melodii. Anyway, nevermind. f*** that, i'll find something...
Astazi am invatat un lucru : Nu mangaia pisicile de pe strada. O sa rupa hainele de pe tine. :/

Alex B.

Data de inscriere : 25/08/2013
Mood bass player mood

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Dum Aug 25, 2013 7:02 am

Mie-mi place sa chem pisicile din fata blocului, sunt asa de blaaaande. Nu ma dau in vant dupa pisici, dar nu pot rezista uneori.

Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Sus In jos

Mesaj Scris de Alex B. la data de Dum Aug 25, 2013 7:06 am

Eu nu prea sunt "cat-lover" . Sunt dragute, sunt pufoase unele, dar altele-s intruchiparea raului. :/

Alex B.

Mood bass player mood

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Dum Aug 25, 2013 7:11 am

Imi plac cainii, sunt moarta dupa ei...sunt obligata sa socializez cu pisici cand merg la tara, la bunica.

Ma dor picioarele asa de tare....mi-am pus eu plasturi draguti cu oite si baloane, dar se pare ca nu le-am pus in locurile potrivite.

Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Sus In jos

Mesaj Scris de Alex B. la data de Dum Aug 25, 2013 7:21 am

Si mie-mi plac cainii. Spre fericirea mea, la bunica-mea sunt vreo 5 caini, toti de rase diferite. :)) Nu prea ma bag in seama cu matele, ba chiar foarte rar.

Pai de ce te dor ?

Alex B.

Mood bass player mood

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Dum Aug 25, 2013 7:25 am

De la bocanci. Frate, am citit pe net ca Dr Martensi te omoara la inceput, da nu credeam ca is asa groaznici. Mhm, tot ce am putut sa-mi spun azi e " Baba sufera la frumusete".

Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Sus In jos

Mesaj Scris de Alex B. la data de Dum Aug 25, 2013 7:29 am

Girl things, i better shut up. :))
Ei bine, eu sunt mandru sa spun ca intr-o saptamana ma mut in propiul meu apartament. I will leave my sweet mother, yay.

Alex B.

Mood bass player mood

Sus In jos

Mesaj Scris de Mad Hatter la data de Dum Aug 25, 2013 7:31 am

Dr Martens :X :X :X :X as putea suferi cateva bataturi pentru ei... :-<, dar n'as putea suporta golul in buget pe care mi l'ar lasa... oricum din cate stiu dupa vreo cateva purtari "se imblanzesc"

"The only difference between me and a madman is that I'm not mad."
"Take me, I am the drug; take me, I am hallucinogenic."

"But captain, to obey - just like that - for obedience's sake... without questioning... That's something only people like you do."
Mad Hatter
Moderator
Moderator

Mood It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca la data de Dum Aug 25, 2013 7:38 am

Iar am inceput sa ma cert cu tata pe tema " Eu te-am adus pe calea cea buna". Adica tata e genul care asculta numai Rolling Stones, Led Zepp, Queen etc. si eu am avut multe perioade "dubioase" din punct de vedere muzical ( de la Tokio Hotel in a3a, la muzica japoneza din a5a pana in a7a, la black metal/ brutal death metal din a7a pana in a9a, si din a9a mi-am "revenit" si ascult aceeasi muzica ca si tata plus putintel brutal death/black cand imi aduc aminte).

Raluca
Membru Fidel
Membru Fidel

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Aug 25, 2013 9:47 am

aaaaah tatal tau e tatal pe care l-as vrea eu, adica din punct de vedere muzical....Queen sunt formatia mea de suflet, il ador pe Freddy....Freddy Mercury si Ozzy (Black Sabbath) mereu i-am adorat, dupa care au urmat Bon Jovi, Metallica si etc....si eu sunt genul de persoana care ramane fidela pe ceva care ii place....
anyway muzica muzica mereu uneori ma doare capul de la ea, asa ca nu mai vreau sa vorbesc despre asta:))))
sooo cum mai devreme se vorbea despre caini, atunci i must say.....CICA de ziua mea, adica in ianuarie, dar s-ar putea si chiar mai devreme, adica acum in Noiembrie pe 8, sa primesc un pui de....
HUSKY SIBERIAN!!!!!!!
moartea meaa!!!!
mama deci daca il primesc fac crize....crize de fericire ofcourse :))))))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Mad Hatter la data de Dum Aug 25, 2013 10:42 am

why am I the only cat-lover around here?

"But captain, to obey - just like that - for obedience's sake... without questioning... That's something only people like you do."
Mad Hatter
Moderator
Moderator

Mood It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Aug 25, 2013 10:50 am

nuuuuuuuuuuuuuu
nu esti stai chill.....
si eu sunt o cat-lover, ador pisicile negre si cele birmaneze, mereu am avut d-astea....
dar nu pot spune ca nu-mi plac deloc cainii...dintre toti cainii, husky sunt moartea mea!!
husky-ul siberian este singurul caine pentru care as refuza o pisica!
insa si eu ma declar o cat-lover....am avut o pisica timp de 9 ani de zile, de mica am avut-o si am fost moasa ei, adica am ajutat-o la nastere, de fiecare data...iti vine sa crezi ca singura venea la mine dupa ajutor?
era birmaneza si o chema kitty si mereu a facut pui de rasa, superbiii, si am iubit-o nespus demult, de fiecare data cand eram trista sau nervoasa se punea in bratele mele si parca ma facea sa zambesc, de parca stia in ce stare esti si vroia sa te faca sa te simti bine....nu degeaba a aratat lla televizor ca pisicile sunt mai destepte decat cainii.
anyway dupa 9ani, am dat-o....s-a imbolnavit nu mai stiu ce avea, dar era vizibil batrana si avea boala d-aia de piele si n-am mai putut s-o tinem si am dat-o si de la ea ne-am oprit faimosul nostru pisoi care l-am avut pana acum cateva luni inainte de 'caricatura" noastra de caine, kitten Jovi
si da, i will stop now, cos i know i talk too much, but....again nu esti singura cat-lover:D

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Mad Hatter la data de Dum Aug 25, 2013 10:58 am

daaa, ador birmanezele, am avut o pisica birmaneza vreo...8 ani, o adoram si a disparut din fata blocului intr'o seara de martie... am avut o mica depresie cand s'a intamplat asta...
si acum am 7 pisici :)), niciuna de rasa... 2 adulti si 5 pui :X :X :X mama'pisica si unul dintre pui sunt negri :X

Mad Hatter
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Lunatic Asylum la data de Dum Aug 25, 2013 11:00 am

uite ca avem ceva in comun, pisicile noastre au avut cam aceeasi varsta cand ne-au parasit si amandoua am fost triste :))))
da-mi mie pisoiul negru :))))) iti dau un catel in schimb ca don'soara catea a noastra, de fapt a vecinului care s-a mutat singura la noi si acum e "adoptata" a facut cinci pui, 4 boys and 1 girl :)))))))

*My Characters*
Lunatic Asylum
Founder
Founder

Sus In jos

Mesaj Scris de Mad Hatter la data de Dum Aug 25, 2013 11:11 am

nuuu e pisoiul meu preferat ca si ceilalti 4 de altfel, o donez pe mama-pisica ca e iar bortoasa, cred, si nici nu vrea sa mai vina in casa din cauza puilor (au 4 luni, merg spre a 5a)
imi plac si cainii, am avut un doberman cand eram mica, dar l'am dus la bunici si ziceau ca cica e agresiv si l'au dat, o fi fost... dar cu mine n'a fost niciodata, i'am urat pentru asta o perioada... Era superb

Mad Hatter
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Alex B. la data de Dum Aug 25, 2013 11:41 am

Si eu vreau sa-mi cumpar un caine, dupa ce ma mut.
Mie,sincer,imi plac mult labradorii. Are un prieten de-al meu,ma rog..vecin, he's name is Athos si trebuie sa recunosc ca e perfect. Bland,rau,dragut.. :)) You know..
Ma rog, pisici nu am avut vreodata si nici nu-mi doresc,dupa fazele pe care le-am patit cu ele. I don't know,dar cred ca felinele nu ma suporta.

Alex B.

Mood bass player mood

Sus In jos

Mesaj Scris de Absinthion la data de Sam Dec 21, 2013 9:20 am

Vreau să-mi cer sincere scuze pentru absență ╥﹏╥ ... m-am ocupat atât de mult de facultate încât nu am mai reușit să mai vizitez din când în când forumul. Acum că e vacanță aș putea profita de asta.. dacă nu e cu supărare. (◑︵◐)

❥ i couldnt spill my heart
Absinthion
Membru Fidel
Membru Fidel

Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 23
Mood You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 12 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum